13.KOMNATA Marty Jandové: Chtěla by druhé dítě, ale NEJDE TO!

Marta našla osudovou lásku v gynekologovi Mirku Vernerovi.
Táta Petr Janda je pro Martu nejbližší člověk.
Svou rodinu miluje nade vše.
Dcerce Marušce by chtěla pořídit ještě sourozence.
Sdílej článek:

Rockerka Marta Jandová (42) dlouhá léta dávala přednost kariéře a večírkům, ale bujarý život ji nakonec přesta bavit. Zjistila, že ten smysl života je opravdu v plození dětí. Jenže už je možná pozdě, aby založila velkou rodinu. Chtěla by dcerce Marušce (4) pořídit sourozence, ale příroda řekla NE!

DÁLE SI NENECHTE UJÍT:

FOTO: Nahlédněte do nejdražšího domu v USA! Vyjde na 6,25 miliardy korun!

Seznamte se s „Rejnočí královnou"! Plave NAHÁ mezi smrtelnými mořskými zabijáky!

Zpěvačka se stala maminkou téměř ve čtyřiceti letech, takže už doktory byla zařazena mezi starší ženy, které už budou mít malou pravděpodobnost, že budou rodit znovu. Ale Marta nechce poslouchat, jde za svým srdcem. O další dítě se s manželem Miroslavem Vernerem snaží, jak nejvíc mohou!

Ale i přesto, že je její muž porodník, druhé dítě zatím zůstává jen nesplněný sen. Kde je tedy chyba? Bude se muset sympatická brunetka smířit s tím, že malá Maruška zůstane jedináčkem?

"Původně jsme chtěli víc dětí. Jenže si můžete rodinu plánovat a něco jiného dělá příroda. Nám se víceméně hned zadařila Maruška a potom už moc ne. Taky vím, kolik mi je, že už jsem z kategorie "stará matka". Alespoň tak to říkají doktoři. Podle nich by měla ženská porodit do pětatřiceti, ale to jsem ještě ani nebyla se svým současným manželem. Uvidíme," prozradila časopisu Můj svět usměvavá Marta.

Ta po velké rodině touží už z toho důvodu, že jí v brzkém věku umřela maminka na rakovinu, smrtelná nemoc jí navíc vzala i staršího bratra Petra. I proto se zpěvačka zařekla, že chce co nejvíc dětí, abysvůj život zaplnila láskou a necítila se už nikdy sama. I kvůli tomu, že se jí otec v dětství nemohl dostatečně věnovat kvůli povinnostem, co měl s kapelou Olympic, si vysnila, že bude mít velkou a milující rodinu. Jenže člověk míní a život mění…

Sdílej článek:
Autor: Lucie Šáleová

Doporučené články