Adamovská a Štěpánek konečně promluvili o vztahu: Blíží se svatba?!

Zlatě Adamovské  a Petru Štěpánkovi to společně opravdu sluší. Spojuje je i láska k vínu.

Zlatě Adamovské a Petru Štěpánkovi to společně opravdu sluší. Spojuje je i láska k vínu. Autor: Šíp

SDÍLEJ:

23.9.2011

Kolem vztahu Zlaty Adamovské (52) a Petra Štěpánka (62) visela ještě donedávna spousta otazníků. Zlata, která se před časem rozešla smužem Radkem Johnem, ani Petr, který je ženatý a jeho manželka je dlouhodobě vléčebně, nechtěli svůj vztah veřejně přiznat. Teď se ale odhodlali a svou lásku přestali skrývat.

Společně dorazili do vinice vTroji, aby zde pokřtili nové víno a na obou bylo vidět, že si jeden druhého opravdu užívají.

A během společného focení dokonce Zlata, která byla i díky lahodnému vínu vdobrém rozmaru, dokonce neudržela ústa na zámek a přítomných fotografů se zeptala na otázku, která všechny šokovala. „Přijdete nám také nafotit svatbu?“

Přesto, že herečka jinak nechce o svém soukromí mluvit, na akci vbotanické zahradě dala jasně najevo, že je Petr Štěpánek už dlouho vjejím srdci a případný sňatek by ji vbudoucnu rozhodně nebyl proti srsti.

(kb)

Další články z rubriky »

Kdo všechno udělal svatbu za miliony?

Slavní na veselkách nešetří! LUXUSNÍ svatby za miliony! Kdo ji měl?

Monika Leová (24) prý na svou nadcházející svatbu pozvala už 120 hostů. Zdaleka ale není jediná, kdo nešetří. Které celebrity už v minulosti prožily svůj den v luxusu? celý článek »

Jennifer Anistonová a Justin Theroux

Jennifer Anistonová zuří: Manžel je prý v TAJNÉM spojení s jinou ženou!

Chytila ho při tajné konverzaci s bývalou láskou, navíc blízký vztah Justina Therouxe (44) s Heidi Bivensovou (39) potvrdila i její starší sestra.… celý článek »

Karel Gott s dcerou Dominikou

Loučení s pachutí POMLUV: Karel Gott znovu přichází o dceru Dominiku!

A je to tady. Sotva se Karel Gott (76) vyléčil z rakoviny, už musí řešit další nepříjemnou událost. Jeho dcera Dominika (42) se prý zřejmě už… celý článek »

Jak to má Dáda s Felixem aktuálně?

Kšeft s NEVĚROU? Příběh Dády Patrasové a Felixe Slováčka nečekaně vrcholí...

Dáda Patrasová (59) je snad vážně svatá. Nejen, že svému muži znovu odpustila všechny jeho přešlapy, ale dokonce je ochotná dělat ze své bolesti show. Kam až tohle zajde? celý článek »

Ivana Jirešová

Co se s ní STALO? Herečka Ivana Jirešová je doslova kost a kůže...

Oblíbená herečka Ivana Jirešová (38), kterou lidé znají především ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, trpí snad anorexií. Tedy alespoň podle… celý článek »

Pohledu na tuto krásu se opravu nešlo ubránit.

Překonává sama sebe… Která naše hvězda vraždila NEODOLATELNÝM DEKOLTEM?

Spojení žena a zbrojní pas zase jednou dokonale funguje. To když si na večírek vyrazila přední česká hvězda v neuvěřitelně rajcovných šatech. celý článek »

Kateřina Hrachovcová a Petr Čtvrtníček

To bude doma RADOSTI: Mrkněte, co na první máj plánuje Kateřina Hrachovcová...

Kateřina Kaira Hrachovcová (41) hraje v seriálu Přístav trochu jednodušší, ale dobrosrdečnou a milující dámu. Jaká je ale ve skutečnosti? Teď prozradila, jak bude trávit lásky čas, neboli první máj.  celý článek »

Domenico Martucci a Iveta Bartošová

VÝROČÍ SMRTI Ivety Bartošové! Neuvěříte, jak její památku uctí Domenico Martucci

Dnes jsou to právě dva roky, co svůj život dobrovolně ukončila Iveta Bartošová (†48). A její bývalý milenec Domenico Martucci (39) uctí památku… celý článek »

Prsatá hvězda ukázala před kamerou úplně vše!

Volejte na poplach! Luxusní sexbomba se před kamerou KOMPLETNĚ SVLÉKLA!

Ve filmech se svléká každá druhá herečka, britská sexbomba je ale přesně ta, u které muži od začátku filmu sní, že šaty odhodí. A stane se tak hned… celý článek »

Publikování nebo šíření obsahu Magazínu Šíp a jeho online verze je bez písemného souhlasu ASTROSAT MEDIA s.r.o. zakázáno.