+ sdílejte

Sdílejte článek pomocí sociálních sítí

Aktualizováno: Tvůrci Zdivočelé země skončili s Dejdarem, ten je z toho v šoku!

Herec Martin Dejdar Autor: archiv Denik.cz

20.1.2013

Tvůrce seriálu Zdivočelá země rozčílil herec v hlavní roli Martin Dejdar. Vadí jim jeho podpora prezidentského kandidáta, v blížícím se druhém kole voleb, Miloše Zemana.

Režiséra Hynka Bočana a Jiřího Stránského to rozhněvalo natolik, že napsali dokument, ve kterém se k herci nelichotivě vyjadřují: „Svou volbou pana Zemana jen potvrzuje, že všechno, co o Zdivočelé zemi říkal, byly jen kecy," uvádí server lidovky.

Dejdar se měl nechat slyšet, že i když je politicky pravicově orientovaný, má mezi levicově smýšlejícími lidmi osobnosti, kterých si váží. „A rád jsem se díval na debaty Václava Klause s Milošem Zemanem. Bylo to chytré, zábavné, o něčem. Byly v tom i emoce. To dnes není. A od pana Zemana si jako člověk od kumštu slibuji, že bude trochu legrace," řekl herec, který v seriálu ztvárnil pilota a politického vězně Antonína Maděru.

Tvůrci seriálu Dejdarovu podporu nechápou. "Po sedmnáct let všude říkal, jak mu Antonín Maděra změnil život a myšlení a všechny názory," uvádí Stránský s Bočanem s tím, že co herec ztvárňuje teď, není třeba popisovat.

Herec se k věci vyjádřil slovy, že by Zemana nevolil. . „Jsem úplně v šoku, nechápu to. Vůbec nevím, co jsem vlastně udělal. Jen jsem řekl, co si myslím, a právě v tom je přece princip Zdivočelé země - že lidé mohou vyjadřovat svůj názor. Nevím, proč jsem za to pranýřován," uvedl herec, který byl vyjádřením Bočana se Stránským zaskočen.
„Možná mnozí mou větu o prezidentských kandidátech špatně přečetli a domnívají se, že bych volil Majora Zemana. (Teď mě napadá, že pár mých kolegů hrálo právě v tomto seriálu, stejně jako ve Zdivočelé zemi. Ale to se nepočítá, já vím.) Nikdy jsem se nestyděl mít svůj názor. Nestydím se ani teď. Ale napříště si ho nechám pro sebe. Mediální hysterie, která se kolem volby hlavy státu strhla, mě jednak šokuje, jednak ve mně vyvolává pocit, že jde asi o hodně," napsal Dejdar serveru idnes.

Autor: Redakce

Další články z rubriky »

Sexy modelka snad nestárne a i po padesátce vypadá úžasně!

Plastiky, nebo zázrak přírody? V PADESÁTI LETECH má tělo jako dvacítka!

Slavná kráska z Austrálie snad vůbec nestárne. Za pár dní oslaví jednapadesáté narozeniny, při pohledu na její tělo byste jí ale tipovali kolem dvaceti… celý článek »

Ornella se ani v roli matky nenaučila příliš zahalovat.

Ornella na večírku dráždila bez podprsenky! A navíc ukázala KALHOTKY!

Ornella Koktová dorazila na nejsladší párty letošního roku pořádně sexy. Pod šaty si nevzala podprsenku, takže se pánové opravdu měli na co dívat. celý článek »

Jamie Dornan a Dakota Johnson v Padesáti odstínech šedi

FALEŠNÁ EROTIKA v Padesáti odstínech šedi! Víme, co vše dotvořil počítač!

Speciální návleky, dvojníci a samozřejmě počítačové triky. To vše použili tvůrci filmu Padesát odstínů šedi, aby vytvořili dráždivé erotické scény. Samotné natáčení tak probíhalo v mnohem větší počestnosti, než se může zdát. celý článek »

Miniaturní herec se pustil do křížku s poněkud větším kusem jídla...

To se nasmějete… MINIATURNÍ herec zápasil s OBŘÍ bagetou!

Americký herec Verne Troyer (46) si vzal trochu velké sousto. Doslova. Sám neměří ani metr a k obědu chtěl sníst obrovskou bagetu. celý článek »

Hlavní zprávy

Vojtek odešel od své rodiny...
OTEVŘENÉ PŘIZNÁNÍ: Jak vzala rozchod rodičů Vojtkova dcera Edita?
V tomto případě jablko skutečně nepadlo daleko od stromu.
NESTYDATÁ matka s dcerou jsou hitem internetu: Která má lepší křivky?
Kate Middleton
Britská policie v pohotovosti! Kate Middleton je v OHROŽENÍ ŽIVOTA! O co jde?
Roman Vojtek s manželkou a dcerou
Roman Vojtek a manželka Tereza: Začala VÁLKA O MAJETEK!
Sexy modelka snad nestárne a i po padesátce vypadá úžasně!
Plastiky, nebo zázrak přírody? V PADESÁTI LETECH má tělo jako dvacítka!
Vojtek odešel od své rodiny...
V tomto případě jablko skutečně nepadlo daleko od stromu.
Kate Middleton
Roman Vojtek s manželkou a dcerou
Sexy modelka snad nestárne a i po padesátce vypadá úžasně!
Copyright ASTROSAT, spol. s r.o., 2009 - 2015, všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu Magazínu Šíp a jeho online verze je bez písemného souhlasu ASTROSAT, spol. s r.o. zakázáno. Kontakt na redakci Všeobecná pravidla soutěží