+ sdílejte

Sdílejte článek pomocí sociálních sítí

Aktualizováno: Tvůrci Zdivočelé země skončili s Dejdarem, ten je z toho v šoku!

Herec Martin Dejdar Autor: archiv Denik.cz

20.1.2013

Tvůrce seriálu Zdivočelá země rozčílil herec v hlavní roli Martin Dejdar. Vadí jim jeho podpora prezidentského kandidáta, v blížícím se druhém kole voleb, Miloše Zemana.

Režiséra Hynka Bočana a Jiřího Stránského to rozhněvalo natolik, že napsali dokument, ve kterém se k herci nelichotivě vyjadřují: „Svou volbou pana Zemana jen potvrzuje, že všechno, co o Zdivočelé zemi říkal, byly jen kecy," uvádí server lidovky.

Dejdar se měl nechat slyšet, že i když je politicky pravicově orientovaný, má mezi levicově smýšlejícími lidmi osobnosti, kterých si váží. „A rád jsem se díval na debaty Václava Klause s Milošem Zemanem. Bylo to chytré, zábavné, o něčem. Byly v tom i emoce. To dnes není. A od pana Zemana si jako člověk od kumštu slibuji, že bude trochu legrace," řekl herec, který v seriálu ztvárnil pilota a politického vězně Antonína Maděru.

Tvůrci seriálu Dejdarovu podporu nechápou. "Po sedmnáct let všude říkal, jak mu Antonín Maděra změnil život a myšlení a všechny názory," uvádí Stránský s Bočanem s tím, že co herec ztvárňuje teď, není třeba popisovat.

Herec se k věci vyjádřil slovy, že by Zemana nevolil. . „Jsem úplně v šoku, nechápu to. Vůbec nevím, co jsem vlastně udělal. Jen jsem řekl, co si myslím, a právě v tom je přece princip Zdivočelé země - že lidé mohou vyjadřovat svůj názor. Nevím, proč jsem za to pranýřován," uvedl herec, který byl vyjádřením Bočana se Stránským zaskočen.
„Možná mnozí mou větu o prezidentských kandidátech špatně přečetli a domnívají se, že bych volil Majora Zemana. (Teď mě napadá, že pár mých kolegů hrálo právě v tomto seriálu, stejně jako ve Zdivočelé zemi. Ale to se nepočítá, já vím.) Nikdy jsem se nestyděl mít svůj názor. Nestydím se ani teď. Ale napříště si ho nechám pro sebe. Mediální hysterie, která se kolem volby hlavy státu strhla, mě jednak šokuje, jednak ve mně vyvolává pocit, že jde asi o hodně," napsal Dejdar serveru idnes.

Autor: Redakce

Další články z rubriky »

Jennifer Aniston je konečně těhotná.

Jennifer Aniston je ve 45 letech konečně TĚHOTNÁ! Tajemství početí rozluštěno!

Po letech planých spekulací je to konečně tady! Pětačtyřicetiletá hvězda Přátel Jennifer Aniston už bude dál těžko skrývat rostoucí bříško. celý článek »

Filip Kratochvíl, jak ho neznáte.

Syn Lucie Bílé místo utrácení milionů čistí ZÁCHODY! Naštval snad slavnou matku?

Vypadalo to, že by se pro milovaného synáčka klidně i rozkrájela, ale místo aby mu sehnala dobrou práci, poslala Lucie Bílá syna Filipa dělat práci,… celý článek »

Owen Wilson je na šikmé ploše.

STRACH O ŽIVOT: Owen Wilson opět propadl ALKOHOLU a už nechce žít!

Znovu propadl bezhlavému popíjení po barech! A přestože herec Owen Wilson (45) zvládl dvakrát podstoupit léčbu závislosti, jeho okolí má strach, že se mu vrátí sebevražedné sklony, kterými trpěl při alkoholovém opojení v roce… celý článek »

Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková má vážné zdravotní problémy! BOLEST, OPERACE a teď trápení!

Je mladá a krásná, a přesto už má vážně poškozené zdraví. Až nyní se ukázalo, že Lucie Vondráčková (34) má za sebou operaci nohy a dodnes se potýká s… celý článek »

Hlavní zprávy

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková má vážné zdravotní problémy! BOLEST, OPERACE a teď trápení!
Jennifer Aniston je konečně těhotná.
Jennifer Aniston je ve 45 letech konečně TĚHOTNÁ! Tajemství početí rozluštěno!
Postavu Jessicy Fletcherové hrála dvacet let.
NEUVĚŘÍTE, jak dnes vypadá Jessica Fletcherová ze seriálu To je vražda, napsala
Kdo uhranul Toma Cruise?
Tom Cruise má NOVOU LÁSKU! Která herečka ho naprosto uchvátila?
Dcera prezidenta Miloše Zemana umí být velmi krásná.
PODIVNÉ ROZHODNUTÍ Kate Zemanové: Skončí „první dcera“ jako tanečnice u tyče?
Lucie Vondráčková
Jennifer Aniston je konečně těhotná.
Postavu Jessicy Fletcherové hrála dvacet let.
Kdo uhranul Toma Cruise?
Dcera prezidenta Miloše Zemana umí být velmi krásná.
Copyright ASTROSAT, spol. s r.o., 2009 - 2014, všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu Magazínu Šíp a jeho online verze je bez písemného souhlasu ASTROSAT, spol. s r.o. zakázáno. Kontakt na redakci Všeobecná pravidla soutěží