Aktualizováno: Tvůrci Zdivočelé země skončili s Dejdarem, ten je z toho v šoku!

Herec Martin Dejdar

Herec Martin Dejdar Autor: archiv Denik.cz

SDÍLEJ:

20.1.2013

Tvůrce seriálu Zdivočelá země rozčílil herec v hlavní roli Martin Dejdar. Vadí jim jeho podpora prezidentského kandidáta, v blížícím se druhém kole voleb, Miloše Zemana.

Režiséra Hynka Bočana a Jiřího Stránského to rozhněvalo natolik, že napsali dokument, ve kterém se k herci nelichotivě vyjadřují: „Svou volbou pana Zemana jen potvrzuje, že všechno, co o Zdivočelé zemi říkal, byly jen kecy," uvádí server lidovky.

Dejdar se měl nechat slyšet, že i když je politicky pravicově orientovaný, má mezi levicově smýšlejícími lidmi osobnosti, kterých si váží. „A rád jsem se díval na debaty Václava Klause s Milošem Zemanem. Bylo to chytré, zábavné, o něčem. Byly v tom i emoce. To dnes není. A od pana Zemana si jako člověk od kumštu slibuji, že bude trochu legrace," řekl herec, který v seriálu ztvárnil pilota a politického vězně Antonína Maděru.

Tvůrci seriálu Dejdarovu podporu nechápou. "Po sedmnáct let všude říkal, jak mu Antonín Maděra změnil život a myšlení a všechny názory," uvádí Stránský s Bočanem s tím, že co herec ztvárňuje teď, není třeba popisovat.

Herec se k věci vyjádřil slovy, že by Zemana nevolil. . „Jsem úplně v šoku, nechápu to. Vůbec nevím, co jsem vlastně udělal. Jen jsem řekl, co si myslím, a právě v tom je přece princip Zdivočelé země - že lidé mohou vyjadřovat svůj názor. Nevím, proč jsem za to pranýřován," uvedl herec, který byl vyjádřením Bočana se Stránským zaskočen.
„Možná mnozí mou větu o prezidentských kandidátech špatně přečetli a domnívají se, že bych volil Majora Zemana. (Teď mě napadá, že pár mých kolegů hrálo právě v tomto seriálu, stejně jako ve Zdivočelé zemi. Ale to se nepočítá, já vím.) Nikdy jsem se nestyděl mít svůj názor. Nestydím se ani teď. Ale napříště si ho nechám pro sebe. Mediální hysterie, která se kolem volby hlavy státu strhla, mě jednak šokuje, jednak ve mně vyvolává pocit, že jde asi o hodně," napsal Dejdar serveru idnes.

Autor: Redakce

Další články z rubriky »

Ivana Jirešová

Co se s ní STALO? Herečka Ivana Jirešová je doslova kost a kůže...

Oblíbená herečka Ivana Jirešová (38), kterou lidé znají především ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, trpí snad anorexií. Tedy alespoň podle posledních snímků. Podle toho, jak se nechala nafotit na jedné společenské akci jen ve… celý článek »

Pohledu na tuto krásu se opravu nešlo ubránit.

Překonává sama sebe… Která naše hvězda vraždila NEODOLATELNÝM DEKOLTEM?

Spojení žena a zbrojní pas zase jednou dokonale funguje. To když si na večírek vyrazila přední česká hvězda v neuvěřitelně rajcovných šatech. celý článek »

Kateřina Hrachovcová a Petr Čtvrtníček

To bude doma RADOSTI: Mrkněte, co na první máj plánuje Kateřina Hrachovcová...

Kateřina Kaira Hrachovcová (41) hraje v seriálu Přístav trochu jednodušší, ale dobrosrdečnou a milující dámu. Jaká je ale ve skutečnosti? Teď… celý článek »

Domenico Martucci a Iveta Bartošová

VÝROČÍ SMRTI Ivety Bartošové! Neuvěříte, jak její památku uctí Domenico Martucci

Dnes jsou to právě dva roky, co svůj život dobrovolně ukončila Iveta Bartošová (†48). A její bývalý milenec Domenico Martucci (39) uctí památku zpěvačky velmi netradičním způsobem.  celý článek »

Prsatá hvězda ukázala před kamerou úplně vše!

Volejte na poplach! Luxusní sexbomba se před kamerou KOMPLETNĚ SVLÉKLA!

Ve filmech se svléká každá druhá herečka, britská sexbomba je ale přesně ta, u které muži od začátku filmu sní, že šaty odhodí. A stane se tak hned… celý článek »

Natálie Kotková toho ukázala víc, než plánovala...

První SKANDÁL nových Missek! Kotková oblékla průhledné šaty a UKÁZALA…

To to netrvalo dlouho. Jen pár dní po finálovém večeru České Miss 2016 se vítězky poprvé prošly po mole a hned došlo na očekávané faux pas! celý článek »

Lenku Vlasákovou dort dojal.

Lenka Vlasáková SLAVILA 44. narozeniny! Neuvěříte, co řekla o svém věku!

Herečka Lenka Vlasáková měla největší narozeninovou oslavu v životě. Připadla přesně na den premiéry komedie Jak se zbavit nevěsty. "Dostala jsem už spoustu dárků, květiny, lahve. Takhle velkou oslavu narozenin jsem nikdy neměla,… celý článek »

Vendula Pizingerová po boku mladšího partnera

Vendula Pizingerová otevřeně o TĚHOTENSTVÍ a novém manželovi!

Když se Vendula Pizingerová (43) potřetí vdávala, brala si výrazně mladšího muže. Zlí jazykové jí proto nevěstili zářnou budoucnost. Naplnily se… celý článek »

Tomáš Řepka a Vlaďka Erbová

Třaskavý vztah pokračuje: DRSNÁ hádka Vlaďky Erbové s Tomášem Řepkou!

Už řadu měsíců spolu nebydlí, přesto mezi nimi pořád planou vášně. Vlaďka Erbová (34) si s Tomášem Řepkou (42) vyřizuje účty alespoň přes sociální… celý článek »

Publikování nebo šíření obsahu Magazínu Šíp a jeho online verze je bez písemného souhlasu ASTROSAT MEDIA s.r.o. zakázáno.