Bývalá milenka Macury chce do SHOWBYZNYSU! Komu bude dělat manažerku?

Sdílej článek:

Že vám jméno Vlaďka Šuleková ještě moc neříká? To vůbec nevadí. Někteří možná matně vzpomenou, že jde o bývalou lásku Zdeňka Macury… Nicméně pokud milujete hudební balast zpěvačky Marušky Pojkarové, o týrané Vlaďce ještě uslyšíte.  

Vlaďka totiž Šípu svěřila, že by se ráda stala manažerkou Pojkarové, která je v úzkém okruhu svých fanoušků přezdívána českou Amandou Lear. "Mám teď několik projektů a budu manažerkou Marušky Pojkarové," řekla Šípu Vlaďka. 

Pokud vám ale neříká nic ani jméno Marie Pojkarová, určitě si někteří vzpomenou na hit Pejskové se koušou, který před pár lety vzbudil na internetu velkou pozornost lidí. "Budeme dělat koncerty, webové stránky, je to všechno v začátku," těší se začínající spolupráci Vlaďka, která by už ve středu měla s Pojkarovou podepsat smlouvu. 

Zda duo Pojkarová - Šuleková dokáže něčím překvapit a vznikne něco zajímavějšího než hit Pejskové se koušou nebo nedávno uveřejněný Pojkarové videoklip, ve kterém si zahrál zpěvák Bohuš Matuš a z mnoha stran mu to bylo vyčítáno, prověří až čas…

Marie Pojkarová

Sdílej článek:
Autor: Rudolf Šindelář

Doporučené články