Čeká nás NÁVRAT ROKU? Sexbomba Kateřina Kornová stále MILUJE exmanžela!

Kateřina Kornová osedlala motorku.
Jiří Korn měl sice nejprofesionálnější styl ze všech hráčů, žel ani on k prvenství umělců nepomohl.
Jiří Korn má novou přítelkyni.
Jiří Korn předvedl silné líčení a také něco jiného.
Sdílej článek:

Je to už skoro dvacet let, co nežije se zpěvákem Jiřím Kornem (67), ale přesto na něj nemůže říct nic špatného. Bývalá modelka Kateřina Kornová (49) měsíc před padesátkou bilancuje nad svým životem, a uvědomila si, že její exmanžel nebyl tak špatný jak si ho v době rozvodu malovala. Dokonce ho dnes vynáší do nebes. Nebude se snad konat nějaký návrat plný lásky a emocí?

Měli byste si také přečíst tyto články:

Modelka Andrea Verešová NA PRANÝŘI: Proč jí lidé NADÁVAJÍ?

DOBRÝ DEN, PRSA VEN! Modelka Simona Krainová odhalila svůdné BRADAVKY!

Mají spolu dvě dnes již dospělé děti, jejich láska stále ještě nevyprchala a Kateřina o svém bývalém muži nemůže říct ani jedno špatné slovo. Ba naopak, když o něm mluví, tak si můžete všimnout, že má stále jiskřičku v oku, jako zamilovaná dívka, která své city nechce přiznat.

Sama o návratu mluvit nechce, asi si to ani ve svých fantaziích nedokáže představit, ale na druhou stranu si možná říká, že to byl opravdu její osudový muž, který ji učinil šťastnou. Snad i proto o Kornovi mluví jako o nejlepších chlapovi v životě.

"Jeho charakter a jeho přednosti se nějak nemění, takže i proto je pořád za co ho obdivovat. Je to otec mých dětí a jsem za to ráda. Takže suma sumárum, kdyby se daly dohromady všechny funkce a dobré vlastnosti muže, tak Jirka má za jedna," prozradila zasněně v rozhovoru pro Aha! pro ženy.

V jejím životě momentálně jiný muž není, tak herečka stále vzpomíná na to, jak skvělé bylo, když ještě byli rodina… I když to nemělo dlouhého trvání a Kateřina nakonec zůstala na děti sama, na to hezké nejde zapomenout. Asi i proto nic zpěvákovi nevyčítá, bere vše jako životní zkušenost.

"Byla jsem hodně utahaná, unavená a upocená máma. Ale já na to období vzpomínám jako na jedno z nejhezčích. Bylo to samozřejmě těžké, to bych lhala, kdybych říkala něco jiného. Ale šlo to, muselo to jít. Svoje děti miluju, a i když to bylo náročné," dodala pohledná blondýnka.

I když o návratu k exmanželovi nechce ani slyšet, je na Kateřině vidět, kdyby něco takového bylo ve hře, asi by se tomu vlastně ani nebránila. Sice je Jirka zadaný, ale vzpomínky a děti, to může být hodně pádný důvod, proč se dát znovu dohromady. Tak se nechme překvapit…

Sdílej článek:
Autor: Lucie Šáleová

Doporučené články