MŇAMKA ze života VyVolené Evy! Poranila se v ROZKROKU a musela do špitálu

VyVolená Eva

VyVolená Eva Autor: v Prima

SDÍLEJ:

25.10.2013

VyVolená Eva Feuereislová má skutečně pestrý život, až člověku přijde, že se inspirovala u Ivety Bartošové. Na veřejnost už pronikla informace o jejích milionových dluzích, nebo zvěst o tom, že po ní chtěl exmilenec Domenico Martucci sex se psem. Nyní vychází na povrch další pikantnost.

Eva je už několik týdnů zavřená ve Vile a bojuje o pohádkovou výhru 5 milionů korun. Spolusoutěžícím se svěřila o svém zážitku z minulosti, kvůli kterému musela do pražské nemocnice Na Bulovce.

"Ve škole při tělocviku jsem lezla po kladině. Měla jsem na sobě přilnavé kraťásky a přes látku se mi tam zapíchla tříska," svěřila se Eva s tím, že lékař jí třísku vyndal. "Bolelo to dost i potom," dodala.

Není ale sama, kdo se potýkal s nějakým zraněním. Jafar, který půjde dnes do Duelu, přiznal, že mu koule z děla málem utrhla ruku.


Autor: Rudolf Šindelář

Další články z rubriky »

Karel Gott přijíždí na narozeniny Jiřiny Bohdalové.

Karel Gott dorazil na narozeniny Jiřiny Bohdalové! MRKNĚTE, jak aktuálně vypadá!

Na samém začátku května proběhla napříč českými i německými médii zpráva o tom, že Karel Gott (76) bude muset tento týden podstoupit další operaci. O to více překvapila informace, navíc doložená fotografiemi, že se Mistr objevil… celý článek »

Beckhamovi...

Nejslavnější partnerka na světě: Jaké je TAJEMSTVÍ úspěchu Victorie Beckhamové?

Můžete přemýšlet sebevíc, ale bylo by to jen mrhání drahocenným časem. Ve světě zkrátka neexistuje slavnější partnerka sportovní hvězdy než Victoria… celý článek »

Petra Černocká a Jiří Pracný

TVRDÝ ZÁKAZ: Co Petra Černocká zásadně nestrpí manželovi Jiřímu Pracnému?!

Jsou spolu šťastní, ale jedna věc je rozděluje. Zpěvačka Petra Černocká (66) svému muži zakazuje jednu velkou libůstku.  celý článek »

Veronika Kašáková s přítelem

Modelka z "děcáku" Veronika Kašáková: Rozhodla se k VELKÉMU životnímu kroku!

Veronika Kašáková (26) před časem bojovala o titul Miss. A i když se na stupně vítězů oficiálně nepostavila, její příběh zajímal celé Česko. Modelka totiž vyrostla v dětském domově. A osmnáctými narozeninami její pouto s domovy… celý článek »

Co to jeeee?! Uhádnete, co sexy hvězdu dovedlo k šílenému jekotu?

Zděšený výraz hovoří za vše… Co se sexy krásce dostalo POD PLAVKY?

Světové sexbomby v plavkách vám tu většinou představujeme usměvavé a zatraceně rajcovní. Tahle kráska je ale pořádně zděšená. Z čeho?! celý článek »

Jiří Bartoška s manželkou

HAZARDUJE se zdravím? Jiří Bartoška hodil rady lékařů za hlavu!

Oblíbený herec Jiří Bartoška (69) dostal kvůli rakovině mízních uzlin jasné doporučení od lékařů, že má omezit kouření. Šíp ho kvůli jeho zlozvyku… celý článek »

Jiřina Bohdalová dostala netradiční dárek. Od koho a kam pasuje?

Jiřina Bohdalová dnes slaví narozeniny: Dostala velmi NEOBVYKLÝ DAR!

Jedna z největších českých hereček dnes slaví významné jubileum. Jiřina Bohdalová (85) navíc už včera dostala jeden neobvyklý dar. O co jde? celý článek »

David Matásek s přítelkyní Evou Lilian Vlachovou

Ženatý David Matásek překvapil: S milenkou ČEKÁ DÍTĚ!

Brzy se stane jedním z nejplodnějších českých herců. David Matásek (53) je sice stále ženatý, přesto s milenkou Evou Lilian Vlachovou (28) čeká… celý článek »

Její božské křivky nepřestávají šokovat celý svět.

Nejkrásnější žena světa slavila 35. narozeniny: Na pláži ukázala BRADAVKY!

Slavné krásky na pláži zachycují fotografové každý den, následující série snímků je ovšem zcela jiná. Tahle sexbomba je snad dítě boží! celý článek »

Publikování nebo šíření obsahu Magazínu Šíp a jeho online verze je bez písemného souhlasu ASTROSAT MEDIA s.r.o. zakázáno.