DOBRÝ DEN, PRSA VEN! Modelka Simona Krainová odhalila svůdné BRADAVKY!

Prsa drží, kde mají.
Ráda provokuje.
Je stále za hvězdu.
Ups, že by bradavka vypadla omylem?
Sdílej článek:

Modelka Simona Krainová (43) je prototypem krásné moderní ženy, která se ani po dvou dětech a blížící se padesátkou nebojí odhalit. A to je jedině dobře, protože svět by přišel o tu krásu, kterou skrývá pod tričkem. V naší fotogalerii můžete spatřit to, co jinak laská jen její manžel Karel Vágner (40).

Tyto články by vás mohly také zaujmout:

Utajená BOLEST Dary Rolins: HÁDKY kvůli nenarozenému miminku!

To snad není ani možné! Nejšílenější SVATEBNÍ snímky, které vás zaručeně šokují

Sexy blondýnka jde příkladem všem ženám, že věk je jen číslo. Sice někdo si může říkat, že po čtyříctce snad končí život a už bychom radši měli sedět doma na zadku. Jenže Simona dokazuje, že život právě teprve začíná a to i společně s rafinovaném odhalováním.

Občas nechá nakouknout pod negližé a předvede, co předvádí manželovi v posteli. Tím zvýší o sebe ještě více zájem a nejeden muž by chtěl být na místě zámožného podnikatele. Jenže modelka je Karlovi už sedm let věrná a nic na tom nehodlá měnit.

To je jedno, že ukáže i bradavky, manžel je prý tolerantní. Přeci jen chce být ještě ta žádaná, po které muži touží a díky ní mají i mokré sny. A to se jí s takovými rajcovním fotkami daří opravdu skvěle.

Kdo by to byl řekl, že je rodačka z Havířova už dvojnásobnou maminkou, ale prsa i bez plastiky drží, tam kde mají. Snad to není naposledy, co se sličná Simča svlékla. Byla by to věčná škoda.

Sdílej článek:
Autor: Lucie Šáleová

Doporučené články