Doživotně na lécích! Zpěvák Stanislav Hložek přiznal ZÁKEŘNOU nemoc

Sdílej článek:

I přes jeho nezaměnitelný úsměv mu při setkání z tváře vyčtete, že ho něco trápí! Autor legendárního hitu Holky z naší školky Stanislav Hložek (60) Šípu přiznal, že mu lékař zjistil poruchu metabolismu sacharidů - tedy cukrovku. Kvůli ní musí brát doživotné léky.

Na jeho diagnoze se podepsala nepravidelná strava, ale i stres. Toho měl nadmíru, když se mu před rokem hroutilo manželství a musel dokonce bydlet nějaký čas na své chatě, než si s manželkou Alenou urovnali spory.

"Cukrovku mi zjistil lékař náhodou. A to když jsem nedávno doprovázel manželku k lékaři, tak mě přemluvila, abych si zašel také na preventivní prohlídku. Předtím jsem nebyl přibližně pět let a jak to bývá, něco mi musel zjistit," řekl zpěvák, který v 80. letech slavil úspěchy v triu s Hanou Zagorovou a Petrem Kotvaldem. 

Hložek dostal léky, které mu rovnají hladinu cukru v krvi a musí si zvyknout, že je bude užívat doživotně. "Naštěstí lékař tu nemoc našel v začátku, takže beru jen jeden prášek denně. Příčinou cukrovky byla moje práce, kdy jsem se nestravoval pravidelně, ale i stres. Nesmím se teď rozčilovat, aby se ta nemoc dál nerozjela," dodal Hložek, který v sobotu s manželkou oslaví dvacáté výročí svatby.

Sdílej článek:
Autor: Rudolf Šindelář

Doporučené články