Eva z VyVolených: EROTIKA v převlékacích KABINKÁCH! Laškovala s Honzou z vily!

Eva to s Honzou pořádně rozjela.

Eva to s Honzou pořádně rozjela. Autor: Nickelson

SDÍLEJ:

16.12.2013

ExVyVolená Eva Feuereislová na sebe upozorňuje i po svém odchodu ze soutěže. Teď se objevily fotky, na kterých se jen ve spodním prádle otlapkává s bývalým kolegou z VyVolených, hezounkem Honzou.

Už ve vile VyVolených to vypadalo, že má Eva Feuereislová pro svého kolegu ve vile Honzu Podzimka opravdovou slabost. A po konci soutěže spolu tahle dvojice tráví téměř každou volnou chvilku. A řečem o pouhém kamarádství dnes už věří jen málokdo.

Naposledy ukázala tahle dvojice vzájemné sympatie v jednom obchodním butiku, kde se ti dva miliskovali téměř nazí v jedné z převlékacích kabinek. A když je nachytal fotograf? Jen se smáli!

Jejich vztahu už přitom vůbec nic nebrání. Eva sice ve vile prohlašovala, že by se možná vrátila ke svému bývalému partnerovi Lukášovi, ale to podle posledních událostí už nevypadá příliš pravděpodobně.

Autor: Jan Novák

Další články z rubriky »

Jennifer Anistonová a Justin Theroux

Jennifer Anistonová zuří: Manžel je prý v TAJNÉM spojení s jinou ženou!

Chytila ho při tajné konverzaci s bývalou láskou, navíc blízký vztah Justina Therouxe (44) s Heidi Bivensovou (39) potvrdila i její starší sestra. Jennifer Anistonová (47) proto zuří a vše může skončit rozvodem! celý článek »

Karel Gott s dcerou Dominikou

Loučení s pachutí POMLUV: Karel Gott znovu přichází o dceru Dominiku!

A je to tady. Sotva se Karel Gott (76) vyléčil z rakoviny, už musí řešit další nepříjemnou událost. Jeho dcera Dominika (42) se prý zřejmě už… celý článek »

Jak to má Dáda s Felixem aktuálně?

Kšeft s NEVĚROU? Příběh Dády Patrasové a Felixe Slováčka nečekaně vrcholí...

Dáda Patrasová (59) je snad vážně svatá. Nejen, že svému muži znovu odpustila všechny jeho přešlapy, ale dokonce je ochotná dělat ze své bolesti show… celý článek »

Ivana Jirešová

Co se s ní STALO? Herečka Ivana Jirešová je doslova kost a kůže...

Oblíbená herečka Ivana Jirešová (38), kterou lidé znají především ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, trpí snad anorexií. Tedy alespoň podle posledních snímků. Podle toho, jak se nechala nafotit na jedné společenské akci jen ve… celý článek »

Pohledu na tuto krásu se opravu nešlo ubránit.

Překonává sama sebe… Která naše hvězda vraždila NEODOLATELNÝM DEKOLTEM?

Spojení žena a zbrojní pas zase jednou dokonale funguje. To když si na večírek vyrazila přední česká hvězda v neuvěřitelně rajcovných šatech. celý článek »

Kateřina Hrachovcová a Petr Čtvrtníček

To bude doma RADOSTI: Mrkněte, co na první máj plánuje Kateřina Hrachovcová...

Kateřina Kaira Hrachovcová (41) hraje v seriálu Přístav trochu jednodušší, ale dobrosrdečnou a milující dámu. Jaká je ale ve skutečnosti? Teď… celý článek »

Domenico Martucci a Iveta Bartošová

VÝROČÍ SMRTI Ivety Bartošové! Neuvěříte, jak její památku uctí Domenico Martucci

Dnes jsou to právě dva roky, co svůj život dobrovolně ukončila Iveta Bartošová (†48). A její bývalý milenec Domenico Martucci (39) uctí památku zpěvačky velmi netradičním způsobem.  celý článek »

Prsatá hvězda ukázala před kamerou úplně vše!

Volejte na poplach! Luxusní sexbomba se před kamerou KOMPLETNĚ SVLÉKLA!

Ve filmech se svléká každá druhá herečka, britská sexbomba je ale přesně ta, u které muži od začátku filmu sní, že šaty odhodí. A stane se tak hned… celý článek »

Natálie Kotková toho ukázala víc, než plánovala...

První SKANDÁL nových Missek! Kotková oblékla průhledné šaty a UKÁZALA…

To to netrvalo dlouho. Jen pár dní po finálovém večeru České Miss 2016 se vítězky poprvé prošly po mole a hned došlo na očekávané faux pas! celý článek »

Publikování nebo šíření obsahu Magazínu Šíp a jeho online verze je bez písemného souhlasu ASTROSAT MEDIA s.r.o. zakázáno.