Felix Slováček o SuperStar: Své děti bych tam nehlásil

Felix Slováček ml.
Felix Slováček, muzikantská legenda, oslaví nejen svou sedmdesátku, ale zároveň padesát let své profesionální kariéry. A to galakoncertem 22. května 2013 od 20.00 v pražské Lucerně.
Známý hudebník Felix Slováček vystupuje v pořadu Host na Soláni v Informačním centru Zvonice na Soláni; Karolinka, Soláň, sobota 13. října 2012.
Felix Slováček
Sdílej článek:

Legendární český saxofonista má jasno: i když se jeho děti věnují hudbě, v populární soutěži SuperStar, která se vždy těší velké sledovanosti, by je viděl jen nerad. Co se mu na oblíbené reality show nelíbí?

Málokdo se může chlubit takovými muzikantskými zkušenostmi, jako má Felix Slováček. Ale i přes roky strávené ve vodách showbyznysu si myslí, že jeho děti by ke slávě neměli využívat soutěže jako je SuperStar.

„Felix ani Anička by do toho nikdy nešli, už proto, že bohužel nesou naše jméno a kdyby se jim to třeba nepovedlo, tak by jim to mohlo víc ublížit než pomoct," má jasno Slováček, že cesta televizně-populárních soutěží nebude pro jeho dítka způsobem, jak se zapsat do povědomí veřejnosti.

„Za dva měsíce sice udělají hvězdu, ale když nemají dobré zázemí, tak se ti zpěváci stejně nikam nedostanou," říká úspěšný muzikant a partner Dády Patrasové, jenž má před sebou velký koncert k sedmdesátinám, na kterém se objeví řada hvězd českého showbyznysu.

A právě hvězdy podle něj reality show v televizi prostě neprodukují. Alespoň ne ty opravdové, co vydrží na výsluní celé roky. „Z těch programů, z těch SuperStar se vyprofilovalo skutečně velice málo umělců. Velmi dobře to má postavené Aneta Langerová, slečna Gunčíková nebo z kluků to má dobře našlápnuté Ondřej Ruml, ale nerad bych na někoho zapomněl, " řekl Šípu Slováček.

Sdílej článek:
Autor: Jan Novák

Doporučené články