FOTO: Radost se podívat! Německá modelka ukázala své...

Tak co myslíte, není nádherná?

Tak co myslíte, není nádherná? Autor: Profimedia

SDÍLEJ:

6.6.2013

Je sexy a někdy, když ji to přepadne, ráda se po městě projde nahá. Německá modelka Micaela Schaefer se opět ukázala tak, jak ji mnozí muži mají rádi… Víme proč!

Už v minulosti půvabná bruneta předvedla, že má ráda, když ji nahé tělo je vystaveno na obdiv. Třeba o Velikonocích se převlékla za rozpustilého velikonočního zajíčka a potěšila nejednoho muže svou dokonalou postavou. Nejodvážnější německé modelka v těchto dnech propagovala v Berlíně závod okruhu Formule 1, který se v Německu pojede 7. července. A vy se teď můžete podívat na její perfektní křivky do fotogalerie, jak skvělé spojení je když se snoubí ženský půvab a silné motory… (re)

Autor: Redakce

Další články z rubriky »

Kdy Karel Gott uvidí naživo natěšené publikum?

KOMPLIKACE v léčbě Karla Gotta: Musí rychle na další operaci! Co se děje?

Tohle je velmi nečekaná zpráva! Karel Gott (76) musí na další operaci! A přitom dění posledních týdnů a měsíců něčemu podobnému nenasvědčovalo… celý článek »

Macaulay Culkin

Ten výraz hovoří úplně za vše! ŘÍTÍ se populární "Kevin" znovu ke DNU?

Závislost na heroinu sice překonal, ale bez drog se prý představitel Kevina z komedií Sám doma neobejde. Jako náhradu za tvrdou drogu totiž Macaulay… celý článek »

Lucie Bílá

Nečekaná chvilka Lucie Bílé: Očekávaný úspěch vystřídal pořádný TRAPAS!

Tak na tohle Lucie Bílá (50) jen tak nezapomene. Slovenská show měla být důstojnou oslavou jejích padesátin. Do obří scény a efektů se musely vložit… celý článek »

Boj o dědictví skladatele Petra Hapky nebere konce

Zbytečný BOJ! Proč se stále řeší dědictví Petra Hapky? O co vlastně jde?

Už více než rok se stále řeší, jak to vlastně bude s dědictvím po Petru Hapkovi (†70). celý článek »

Kdo všechno udělal svatbu za miliony?

Slavní na veselkách nešetří! LUXUSNÍ svatby za miliony! Kdo ji měl?

Monika Leová (24) prý na svou nadcházející svatbu pozvala už 120 hostů. Zdaleka ale není jediná, kdo nešetří. Které celebrity už v minulosti prožily… celý článek »

Jennifer Anistonová a Justin Theroux

Jennifer Anistonová zuří: Manžel je prý v TAJNÉM spojení s jinou ženou!

Chytila ho při tajné konverzaci s bývalou láskou, navíc blízký vztah Justina Therouxe (44) s Heidi Bivensovou (39) potvrdila i její starší sestra.… celý článek »

Karel Gott s dcerou Dominikou

Loučení s pachutí POMLUV: Karel Gott znovu přichází o dceru Dominiku!

A je to tady. Sotva se Karel Gott (76) vyléčil z rakoviny, už musí řešit další nepříjemnou událost. Jeho dcera Dominika (42) se prý zřejmě už natrvalo vrátila do Finska ke svému nemocnému partnerovi. To ale není zdaleka vše. Svým… celý článek »

Jak to má Dáda s Felixem aktuálně?

Kšeft s NEVĚROU? Příběh Dády Patrasové a Felixe Slováčka nečekaně vrcholí...

Dáda Patrasová (59) je snad vážně svatá. Nejen, že svému muži znovu odpustila všechny jeho přešlapy, ale dokonce je ochotná dělat ze své bolesti show… celý článek »

Ivana Jirešová

Co se s ní STALO? Herečka Ivana Jirešová je doslova kost a kůže...

Oblíbená herečka Ivana Jirešová (38), kterou lidé znají především ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, trpí snad anorexií. Tedy alespoň podle… celý článek »

Publikování nebo šíření obsahu Magazínu Šíp a jeho online verze je bez písemného souhlasu ASTROSAT MEDIA s.r.o. zakázáno.