Herec Martin Dejdar se pere s VÁŽNOU NEMOCÍ! Deprese mu NIČÍ život!

Martin je do své manželky stále zamilovaný.
Martin Dejdar se svou půvabnou ženou.
Martin Dejdar
Martin Dejdar a Filip Blažek si natáčení skutečně užili.
Sdílej článek:

 Na první pohled byste do herce Martina Dejdara (52) neřekli, že se v jeho nitru odehrává souboj na život a na smrt. Běžně se na všechny strany směje, je úžasným společníkem, který hýří vtipem a lehkostí bytí. Jenže jeho psychika má být dost křehká a zranitelná. Závažná nemoc mu komplikuje jinak šťastný život.

Neměli byste si nechat ujít i tyto články:

Herečka Bára Poláková je NA DNĚ: Neví, jak zvládne DRUHÉ MIMINKO!

Bývalá holka Vojty Dyka je konečně šťastná: Dostala, co jí zpěvák léta ODPÍRAL!

Má nezaměnitelný hlas, charisma a opravdu přívětivý humor. Jenže za tou maskou spokojeného života má herce trápit dost závažná nemoc - bipolární choroba. Nechce to dávat najevo, ale ve vnitru má být dost zranitelný.

Bipolární porucha se značí obrovskými výkyvy nálad. Jednou jsou nemocní lidé jakoby našlápnutí energií, mají obrovskou radost ze života, vše by chtěli zkoušet, jenže je to vykoupené tím, že pak padnou na úplné dno, kdy se trápí obrovskými depresemi, které v některých případech můžou i ohrožovat na životě. Obvykle je zvykem předepisovat na tuto chorobu silné léky, aby se vše stabilizovalo.

Pro Martina je nejlepší léčbou jeho rodina, kterou miluje nade vše a snesl by pro ni i modré z nebe. Blízké dokonce odstěhoval na Floridu, aby se děti naučili světový jazyk, jeho syn tam slibně rozjel kariéru hokejisty. Jenže odloučení, i když užitečné, se prý na Dejdarově psychice negativně podepisuje, špatně snáší, že doma usíná sám a jeho nejbližší jsou tisíce kilometrů daleko.

A řešení v nedohlednu… Dejdar by sice nejraději jezdil za rodinou, co by to jen šlo, ale v Čechách má obvykle tolik práce, že se za oceán nemůže vypravit tak často, jak by sám chtěl. Nákladný život musí někdo platit, takže si Dejdar na svá bedra nabral tolik práce, co by jiný nestihl za několik životů.

Milovaná profese naštěstí také poskytuje Martinovi útěchu při boji s jeho démony, je rád, že není sám, lépe odolává svým depresivním stavům.

Nutno podoktnout, že Dejdar není jediná hvězda, které se pere s vlastní psychikou. Bipolární poruchou trpěl i Miloš Kopecký nebo zpěvák Petr Muk, který bral na své problémy tak silné léky, že celý otékal. Na Martinovi naštěstí nejde nic poznat, snad i proto, že se s tím vším chce prát po svém a sám. Manželka s dětmi mu jsou oporou a vypadá to, že herec nad všemi neduhy vyhrává. Snad vše dobře dopadne a sympaťák bude hýřit humorem ještě dlouhá léta.

Sdílej článek:
Autor: Lucie Šáleová

Doporučené články