Herečka Jana Stryková DRSNĚ ODMÍTLA tátu svého syna! Může za to JINÝ MUŽ!

Milují se, ale svatbu nechtějí.
Vodí se ruku v ruce jako puberťáci.
Je vidět, že jsou stále zamilovaní.
S Matějem žijí na psí knížku.
Sdílej článek:

Okatá sympaťanda Jana Stryková (37) už nějaký ten pátek žije s vnuken Waldemara Matušky Matějem (36), kterému dokonce porodila syna Jáchyma (3). Jenže ani společné dítě herečku nepřesvědčilo v tom, že by se měla vdávat. A má v tom prsty jiný mužský!

Nenechte si ujít tyto články:

SMUTNÉ přiznání Ivany Jirešové: Bojím se, že už nezažiji OPRAVDOVOU lásku!

V Ulici hraje NETYKAVKU, ale Šárka Vaculíková ukázala i DOKONALÉ TĚLO!

Pohledná sestřička z Ordinace v Růžové zahradě netouží po svatbě jako její postava Kateřiny Vránové. Sice už by na vdávání měla věk, dokonce má i muže, kterého by si mohla vzít, ale stejně to Stryková striktně odmítá. Proč se tolik bojí?

I když chce s Matějem strávit zbytek života a nedokáže si nikoho jiného po svém boku představit, je v tom háček. Herečku tolik zaměstnává starost o nezbedného syna Jáchyma, že je tak vyčerpaná, až o sňatku nechce ani slyšet!

"Vdávat se nebudu," odpovídá rázně na otázku, kdy si konečně vezme otce jejich jediného potomka. Nedokáže si totiž představit, že by ještě do toho všeho, kdy se točí kolem Jáchyma a práce má nad hlavu, měla plánovat na organizaci složitou svatbu. 

Je ráda, že se vůbec někdy mezi prací a mateřstvím vyspí. Má synka, který nerad odpočívá a byl by asi nejradši, kdyby maminka nespala taky. Což je pro Strykovou nad hranicí toho, co snese… Takže se není čemu divit, že kvůli neposednému minimužskému odmítá jakoukoliv jinou činnost včetně posvěcení svazku s Matějem. Ke štěstí totiž svatební štempl nepotřebuje.

"Já mám radost pokaždé, když můj syn usne. To se na něj chodím dívat, jak je strašně roztomilej. Protože když spí, tak je úplně nejroztomilejší," řekla v rozhovoru pro časopis Marianne s nadhledem usměvavá herečka.

Vdanou paní se tak nejspíš stane až ve chvíli, kdy jí ratolest dopřeje dostatek spánku.

Sdílej článek:
Autor: Lucie Šáleová

Doporučené články