Herečka Schneiderová o rozvodu: Bála jsem se…

Herečka Jitka Schneiderová.

Herečka Jitka Schneiderová. Autor: Tilen Vajt

sdílej:

8.5.2013

Rozvod. Strašák téměř každého manželství dnešní doby. Herečka Jitka Schneiderová ho zažila a přiznává, že to pro ni bylo velmi těžké období.

Manželství s hercem Davidem Švehlíkem jí sice nevydrželo, ale herečku Jitku Schneiderovou přesto neuslyšíte o svém bývalém mluvit špatně. Rozpad jejich vztahu prostě bere jako realitu.

A přitom nijak neskrývá, že z rozvodu měla pořádný strach. „Hlavně ze všech těch změn, které moje rozhodnutí přinese. Největší strach jsem měla o dceru,“ přiznala sympatická herečka. „Hrozně důležité je, aby dítě vidělo, že se rodiče nerozcházejí kvůli němu a že se mají pořád rádi a můžou se spolu dál vídat. Tatínek je pořád jenom jeden. U nás je to tak, že když jsem šťastná a spokojená, tak Sofie nic neřeší,“ dodává Schneiderová.

Herečce k jejímu rozhodnutí odejít od manžela zřejmě přispěl i její názor, že nemá cenu vztah držet jen kvůli dítěti. „Vztahy udržované kvůli dítěti jsou falešné a dítě to vycítí. Určitě je skvělé, když dítě vyrůstá v úplném vztahu, který funguje a který může jednou zopakovat, ale ať už žijete ve vztahu, nebo ne, důležité je, aby dítě vědělo, že to, co žije, je pravda,“ má jasno Schneiderová, která je teď podle svých slov spokojená.

Autor: Jan Novák

Další články z rubriky »

Ondřej Sokol se svěřil se svými tajemstvími.

Herec a moderátor Ondřej Sokol BOJUJE s úspěchem: Čelí nenávisti kolegů!

Ondřej Sokol (44), který momentálně exceluje jako moderátor pořadu Tvoje tvář má známý hlas, přiznal, že s úspěchem se do jeho života vplížila nenávist. Kolegové z divadla mu nemohou přijít na jmého! celý článek »

Sexy modelka se prostě na pláži svlékla. Bez problému, bez starostí...

Převlékání neřešila… PRSATÁ topmodelka se klidně na pláži ukázala NAHÁ!

Slova jako stud a opatrnost téhle světoznámé topmodelce rozhodně nic neříkají. Během posledního focení se totiž při převlékání na veřejnosti vůbec… celý článek »

Karel Gott přijíždí na narozeniny Jiřiny Bohdalové.

Karel Gott dorazil na narozeniny Jiřiny Bohdalové! MRKNĚTE, jak aktuálně vypadá!

Na samém začátku května proběhla napříč českými i německými médii zpráva o tom, že Karel Gott (76) bude muset tento týden podstoupit další operaci. O… celý článek »

Beckhamovi...

Nejslavnější partnerka na světě: Jaké je TAJEMSTVÍ úspěchu Victorie Beckhamové?

Můžete přemýšlet sebevíc, ale bylo by to jen mrhání drahocenným časem. Ve světě zkrátka neexistuje slavnější partnerka sportovní hvězdy než Victoria Beckhamová (42). Bývalá členka Spice Girls a nedávná oslavenkyně ve slávě… celý článek »

Petra Černocká a Jiří Pracný

TVRDÝ ZÁKAZ: Co Petra Černocká zásadně nestrpí manželovi Jiřímu Pracnému?!

Jsou spolu šťastní, ale jedna věc je rozděluje. Zpěvačka Petra Černocká (66) svému muži zakazuje jednu velkou libůstku.  celý článek »

Veronika Kašáková s přítelem

Modelka z "děcáku" Veronika Kašáková: Rozhodla se k VELKÉMU životnímu kroku!

Veronika Kašáková (26) před časem bojovala o titul Miss. A i když se na stupně vítězů oficiálně nepostavila, její příběh zajímal celé Česko. Modelka… celý článek »

Co to jeeee?! Uhádnete, co sexy hvězdu dovedlo k šílenému jekotu?

Zděšený výraz hovoří za vše… Co se sexy krásce dostalo POD PLAVKY?

Světové sexbomby v plavkách vám tu většinou představujeme usměvavé a zatraceně rajcovní. Tahle kráska je ale pořádně zděšená. Z čeho?! celý článek »

Jiří Bartoška s manželkou

HAZARDUJE se zdravím? Jiří Bartoška hodil rady lékařů za hlavu!

Oblíbený herec Jiří Bartoška (69) dostal kvůli rakovině mízních uzlin jasné doporučení od lékařů, že má omezit kouření. Šíp ho kvůli jeho zlozvyku… celý článek »

Jiřina Bohdalová dostala netradiční dárek. Od koho a kam pasuje?

Jiřina Bohdalová dnes slaví narozeniny: Dostala velmi NEOBVYKLÝ DAR!

Jedna z největších českých hereček dnes slaví významné jubileum. Jiřina Bohdalová (85) navíc už včera dostala jeden neobvyklý dar. O co jde? celý článek »

Publikování nebo šíření obsahu Magazínu Šíp a jeho online verze je bez písemného souhlasu ASTROSAT MEDIA s.r.o. zakázáno.