Herečka Schneiderová o rozvodu: Bála jsem se…

Dámy v bílém. Herečky Aňa Geislerová a Jitka Schneiderová na červeném koberci před hotelem Thermal. Jitka vypadá dobře, ale Aňa stvrdila svou pověst české módní ikony. Její róba je zajímavější střihově i drobnými aplikacemi...
PŘEŠLAPY. Jitka Schneiderová a David Novotný jako manželé Jana a Petr v novém seriálu televize Prima.
V hlavní roli nového českého filmu Ocas ještěrky se představí David Švěhlík. Snímek má dnes na programu kino Hvězda v Kamenickém Šenově.
Sdílej článek:

Rozvod. Strašák téměř každého manželství dnešní doby. Herečka Jitka Schneiderová ho zažila a přiznává, že to pro ni bylo velmi těžké období.

Manželství s hercem Davidem Švehlíkem jí sice nevydrželo, ale herečku Jitku Schneiderovou přesto neuslyšíte o svém bývalém mluvit špatně. Rozpad jejich vztahu prostě bere jako realitu.

A přitom nijak neskrývá, že z rozvodu měla pořádný strach. „Hlavně ze všech těch změn, které moje rozhodnutí přinese. Největší strach jsem měla o dceru,“ přiznala sympatická herečka. „Hrozně důležité je, aby dítě vidělo, že se rodiče nerozcházejí kvůli němu a že se mají pořád rádi a můžou se spolu dál vídat. Tatínek je pořád jenom jeden. U nás je to tak, že když jsem šťastná a spokojená, tak Sofie nic neřeší,“ dodává Schneiderová.

Herečce k jejímu rozhodnutí odejít od manžela zřejmě přispěl i její názor, že nemá cenu vztah držet jen kvůli dítěti. „Vztahy udržované kvůli dítěti jsou falešné a dítě to vycítí. Určitě je skvělé, když dítě vyrůstá v úplném vztahu, který funguje a který může jednou zopakovat, ale ať už žijete ve vztahu, nebo ne, důležité je, aby dítě vědělo, že to, co žije, je pravda,“ má jasno Schneiderová, která je teď podle svých slov spokojená.

Sdílej článek:
Autor: Jan Novák

Doporučené články