Hranáč vyhrál rajče!

Sdílej článek:

PRAHA - ­ ExVyVolený Martin Hranáč opět bodoval. Tentokrát bohužel ne tak, jak by si představoval! Na Metrosexuálovi roku 2007 byl oceněn zlatým rajčetem za nejzbytečnější a netrapnější celebritu roku. A zastínil tak i skutečného vítěze soutěže Petra Rouhu (30).

Zlaté rajče dostal Martin Hranáč na soutěži Metrosexuál roku 2007 v Clubu Celnice jako anticenu, kterou sám nazval "trapákem roku". Po vtipném poděkování a s přáním celosvětového míru ale posmutněl. Když odcházel z Clubu Celnice, měl na krajíčku.

"Trochu jsem se pinknul," mumlal ovíněně. "Proč mi to udělali? Takhle slavný nikdy nebudu! Vždyť to mohla dostat třeba Hanychová. No jo, ale ta nepřišla, tak jsem to odnesl já," odpověděl si sám.

Skutečný vítěz soutěže Metrosexuál roku Petr Rouha byl svým vítězstvím tak zaskočen, že mu ukápla i slza. Přehlídku oblečení Ed Hardy a zejména spodního prádla Bruno Banani ocenili všichni. O mrazení v zádech se postarali zpěvačka Zuza Nová s houslistou Michaelem Hejčem, jejichž vystoupení bylo fascinující!

Sdílej článek:

Doporučené články