Je víc SEXY Rachel nebo Monika?! Kamarádky z Přátel spolu v BIKINÁCH!

Courtney Coxová a Jennifer Anistonová (vpravo) na dovolené v Mexiku.
Jennifer slavila v Mexiku své osmačtyřicetiny.
A vypadá to, že se náramně bavila.
Vedle Jennifer pochopitelně nemohl chybět manžel Justin Theroux.
Sdílej článek:

Jde o klasický souboj kdo z koho! Ovšem tentokrát z kategorie té nejluxusnější smetánky… Herečky Jennifer Anistonová (48) a Courtney Coxová (52) spolu vyrazily na dovolenou, a tak můžeme srovnávat.

Mohlo by vás také zajímat:

NAPAPANÁ, nebo TĚHOTNÁ? Svět řeší záhadu americké herečky (47)!

Nepochopíte: Courteney Cox, alias Monica z Přátel, má v padesáti TĚLO DVACÍTKY

Celý svět si je pamatuje jako nerozlučné kamarádky Rachel a Moniku z Přátel. Ano, řeč tentokrát bude o Jennifer Anistonové a Courtney Coxové. Jenomže nesmrtelný seriál se točil v letech 1994 až 2004 a od té doby uplynulo v řekách už vskutku hodně vody…

Z tehdy začínajících mladých hereček jsou dnes uznávané hvězdy první velikosti. A ruku v ruce s postupujícím časem se řeší také to, jak někdejší krásky stárnou. Minulý týden dostala světová média šanci herečky rozebrat do detailu.

Jennifer a Courtney jsou totiž velké kamarádky i v soukromém životě, a tak si při příležitosti narozenin Anistonové (11. 2.) spolu se svými muži vyrazily na dovolenou do Mexika.

Sluníčko, teplo a fakt, že si pronajaly soukromou vilu, svlékly hollywoodské hvězdy do plavek. Jenže paparazzi nikdy nespí! A tak díky jejich fotografiím můžeme zvesela porovnávat, jak na tom obě „padesátky" jsou.

Výsledek? Podle nás potlesk zaslouží obě. Starší Coxová za postavu snad bez gramu tuku navíc! Anistonová zase za své roky obdivované poprsí, které je (i díky absenci dětí) pořád božské!

Pokud nutně potřebujete určit jednoznačnou vítězku, bohatá fotogalerie s mnoha zajímavými detaily vám k tomuto účelu jistě poslouží…

Sdílej článek:
Autor: Marek Brož

Doporučené články