Karel Voříšek nemá do čeho píchnout? Místo moderování tlačí kočárek!

Karel Voříšek byl dlouhá léta oblíbeným moderátorem. Teď na obrazovce Novy skončil.

Karel Voříšek byl dlouhá léta oblíbeným moderátorem. Teď na obrazovce Novy skončil. Autor: Šíp PLUS

SDÍLEJ:

6.3.2013

Moderátor Karel Voříšek (49) se 2. března dohodl s TV Nova o odchodu. Snaží se totiž očistit své jméno. Nicnedělání mu ale evidentně příliš nevadí. Reportéři ho nachytali, jak během dne bezcílně bloumá po obchodním domě!

Karel Voříšek byl dlouhá léta hvězdou televize Nova a nikdo ani nepomyslel na to, že by mohla jeho židle vedle Markéty Fialové jednou zůstat prázdná. Teď je ale všechno jinak. Moderátor byl nařčen ze spolupráce s StB a tak s Novou ukončil spolupráci: „Lze očekávat, že proces projednání žaloby, včetně případných dalších kroků na ochranu dobrého jména, bude časově náročný, a proto se obě strany rozhodly vzájemně se neblokovat a ukončit spolupráci," okomentovala to kulantně televize.

Voříšek nařčení, že ve svých studentských letech pod krycím jménem Renda práskal na své spolužáky, rezolutně odmítá a chce se soudit. Kdy očekávaný soud začne, však stále není jasné a zatím to vypadá, že dříve vytížený a oblíbený moderátor nemá co na práci.

Šíp ho přistihl v obchodním domě na pražské Floře v odpoledních hodinách, kdy normálně zaměstnaní lidé obvykle pracují. Karel Voříšek vysedával nejméně hodinu se svou sestrou a jejím dítětem v jedné z kaváren, pak následovala procházka po všech patrech domu a prohlížení různých obchodů. Moderátor přitom pomáhal sestře s její dcerou a s kočárkem a rozhodně nevypadal, že by spěchal.

Jak se zdá, muž, který několik dní v týdnu vystupoval před miliony diváků, je najednou obklopen jen svou nejbližší rodinou a čas tráví podobně jako ženy na mateřské dovolené.

Pomoci očistit jeho jméno mu určitě nepomáhá ani internetová encyklopedie Wikipedie, kde se hned vedle Voříškova jména a data narození objevuje označení: krycí jméno StB – Renda.

Voříšek zřejmě nyní nechce s nikým komunikovat a ani Šípu nezvedal mobilní telefon. Nezbývá než mu popřát, aby případný soud rozhodl objektivně.

Autor: Kristýna Beranová

Další články z rubriky »

Kdy Karel Gott uvidí naživo natěšené publikum?

KOMPLIKACE v léčbě Karla Gotta: Musí rychle na další operaci! Co se děje?

Tohle je velmi nečekaná zpráva! Karel Gott (76) musí na další operaci! A přitom dění posledních týdnů a měsíců něčemu podobnému nenasvědčovalo… celý článek »

Macaulay Culkin

Ten výraz hovoří úplně za vše! ŘÍTÍ se populární "Kevin" znovu ke DNU?

Závislost na heroinu sice překonal, ale bez drog se prý představitel Kevina z komedií Sám doma neobejde. Jako náhradu za tvrdou drogu totiž Macaulay… celý článek »

Lucie Bílá

Nečekaná chvilka Lucie Bílé: Očekávaný úspěch vystřídal pořádný TRAPAS!

Tak na tohle Lucie Bílá (50) jen tak nezapomene. Slovenská show měla být důstojnou oslavou jejích padesátin. Do obří scény a efektů se musely vložit… celý článek »

Boj o dědictví skladatele Petra Hapky nebere konce

Zbytečný BOJ! Proč se stále řeší dědictví Petra Hapky? O co vlastně jde?

Už více než rok se stále řeší, jak to vlastně bude s dědictvím po Petru Hapkovi (†70). celý článek »

Kdo všechno udělal svatbu za miliony?

Slavní na veselkách nešetří! LUXUSNÍ svatby za miliony! Kdo ji měl?

Monika Leová (24) prý na svou nadcházející svatbu pozvala už 120 hostů. Zdaleka ale není jediná, kdo nešetří. Které celebrity už v minulosti prožily… celý článek »

Jennifer Anistonová a Justin Theroux

Jennifer Anistonová zuří: Manžel je prý v TAJNÉM spojení s jinou ženou!

Chytila ho při tajné konverzaci s bývalou láskou, navíc blízký vztah Justina Therouxe (44) s Heidi Bivensovou (39) potvrdila i její starší sestra.… celý článek »

Karel Gott s dcerou Dominikou

Loučení s pachutí POMLUV: Karel Gott znovu přichází o dceru Dominiku!

A je to tady. Sotva se Karel Gott (76) vyléčil z rakoviny, už musí řešit další nepříjemnou událost. Jeho dcera Dominika (42) se prý zřejmě už natrvalo vrátila do Finska ke svému nemocnému partnerovi. To ale není zdaleka vše. Svým… celý článek »

Jak to má Dáda s Felixem aktuálně?

Kšeft s NEVĚROU? Příběh Dády Patrasové a Felixe Slováčka nečekaně vrcholí...

Dáda Patrasová (59) je snad vážně svatá. Nejen, že svému muži znovu odpustila všechny jeho přešlapy, ale dokonce je ochotná dělat ze své bolesti show… celý článek »

Ivana Jirešová

Co se s ní STALO? Herečka Ivana Jirešová je doslova kost a kůže...

Oblíbená herečka Ivana Jirešová (38), kterou lidé znají především ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, trpí snad anorexií. Tedy alespoň podle… celý článek »

Publikování nebo šíření obsahu Magazínu Šíp a jeho online verze je bez písemného souhlasu ASTROSAT MEDIA s.r.o. zakázáno.