Kateřina Kristelová: Už se nechci vdávat!

Kateřina se u nehody zvěčnila.
S milovanou dcerou Claudií.
Kateřina se svým partnerem Kamilem Bartoškem alias Kazmou.
Sdílej článek:

Moderátorka Kateřina Kristelová (33) přišla po nedávném krachu televize Pětka o práci. Jak se s tím vyrovnala? A jak bere její dcera jejího nového přítele, moderátora Kazmu? To a mnohem víc na sebe prozradila blonďatá kráska v rozhovoru pro Šíp.

Jak se má vaše dcera? Dělá vám radost?

Claudinku naprosto zbožňuju a miluju. Je to šikovná a strašně upovídaná holčička. Měla teď dokonce první moderátorskou zkušenost, protože se mnou otevírala obchod s koly, kde přestříhávala slavnostní pásku. A tam se ukázaly její geny! Když na ni namířili mikrofon, tak tou svou češtinou začala vykládat, kam s tím kolem pojede a co se jí na něm líbí. Odmoderovala první společenskou akci ve dvou a půl letech. Jsem na ni pyšná. (směje se)

Znají už se s Kazmou?

Kamil je můj partner a Claudinka ho samozřejmě zná a vnímá ho jako strejdu. Kazma je dobrej v tom, že vystupuje v roli kamaráda, ne v roli otce. A přiznám se, že by mi bylo asi i nepříjemné, kdyby měl pocit, že musí Claudinku nějak vychovávat a vštěpovat jí něco do života. Nebo ji nutit, aby mu říkala tatínku. On je pro ni strejda Kamil. A tak to zůstane, protože ona jednoho tátu už má. Nesnáším některé nejmenované kolegyně, co si dávají na facebook fotky se svými dětmi a novými partnery a hrajou si na novou rodinku. Toho nejsem zastáncem, protože i když jsme se s Martinem rozvedli, tak táta bude v životě Claudie vždycky jenom jeden.

Proto se s Kazmou společně moc neukazujete?

My si prostě s Kamilem na tu hezkou rodinu před médii hrát nepotřebujeme. Když se ukážeme, tak určitě nebude od Claudinky odtahovat ruce. Ale nabídky, abychom někam šli všichni tři, se u nás zatím nesetkávají s pozitivním ohlasem.

Ve vztahu vám to s Kamilem pořád klape? Vypadáte spokojeně.

Jsme oba dost temperamentní a stejný je i náš vztah. Má ale velmi silné pouto. Jsme takoví nerozlučitelní, trávíme spolu hodně času. Lidé nám mohou závidět. V dnešní době virtuálních vztahů, kdy si všichni píší na facebooku, my ten život žijeme a nekrájíme ho. A i když to má hodně temperamentu, tak je to něco, co jsme teď oba potřebovali.

Nepřemýšlíte i o společné práci?

Nabídky se už objevily a některým potenciálním klientům to přišlo zajímavé. Zatím jsme se ale na ničem nedohodli, ty možnosti nám nepřišly takové, jaké bychom si představovali. Také jsme zkoušeli moderovat Kamilovu ranní show a překvapivě to docela fungovalo. Tím ale nechci říct, že bych se nějak hnala do rádia. Není to můj cíl. Ale řekla bych, že na sebe docela slyšíme a máme i smysl pro ironii, což možná pár lidí překvapí.

Jste rozvedená. Přemýšlíte o tom, že byste se někdy znovu vdala?

Mám to teď tak, že bych se za boha vdávat nechtěla. Asi jako každá čerstvě rozvedená ženská. Toho závazku se bojím, protože si myslím, že když ten vztah rupne, papírem se zachránit nedá. Na druhou stranu bych si chtěla svatbu užít, protože jsem si ji ‚užívala' v šestém měsíci těhotenství. Takže bych si ji ráda vychutnala normálně. Ale muselo by to být tak, že si budu naprosto jistá, že to bude definitivní a napořád. Může to být i Kamil, ale teď to neplánujeme.

Jako jedna z mnoha tváří TV Pětka jste skončila bez práce. Jak se vám tam pracovalo?

Musím se ozvat proti všemu, co se píše v médiích, protože mně se tam pracovalo skvěle a neměla jsem tam jediný problém. Jasně, také mi dva měsíce nezaplatili a nejde o úplně zanedbatelnou sumu. Ale nebudu to vyhrocovat, protože jsem tam předtím rok pracovala na televizi Metropol a byla jsem velmi dobře placená. Pětka mi navíc strašně moc dala a ten krach je riziko povolání. Nevím, čemu se lidi diví, to se prostě v naší branži stane, že děláte někde dva měsíce zdarma. Že to není správné a nemělo by to tak být, je věc druhá. Já se z toho ale nezhroutím.

Takže to vůbec neřešíte?

Ta věc se řeší, má ji v rukou právník. Ale není důvod kolem sebe kopat. Takhle to prostě v dnešní době chodí. Bohužel.

Muselo vám teď přibýt hodně volného času…

Přiznám se, že jsem to strašně potřebovala. Minulý rok jsem se rozváděla, do toho jsem pracovala, starala se o malou holčičku a začínala další vztah. I s jednou věcí by toho bylo hodně, já jich měla hned několik. Navíc na začátku vztahu s Kamilem byl o nás obrovský mediální zájem. Už se to ale uklidnilo. Pauzu vítám, protože jsem si s chutí odpočinula. Pokud nemoderuju, tak se věnuju Claudince a svému životu, který jsem předtím docela zanedbávala. A už se i těším na nějakou nabídku. JAN NOVÁK

Kdo je…

Moderátorka Kateřina Kristelová je původem z Tábora. Má za sebou základní školu zaměřenou na jazyky, studia andragogiky na Univerzitě Jana Amose Komenského i nepovedené manželství s hokejistou Martinem Tůmou, se kterým má dceru Claudii. Začínala v pořadu Hit, později přejmenovaném na T-music. Po jeho skončení moderovala třeba národní kolo Eurovize v České televizi.

Sdílej článek:
Autor: Jan Novák

Doporučené články