Kde se stala chyba? Heluš z Ordinace BYDLÍ ve 45 letech stále S MAMINKOU!

Martina Randová se stala hvězdou Ordinace.
Herečka Martina Randová s kolegyněmi.
I když je sama, tak je Martina Randová usměvavá.
Martina Randová má postavu jako dvacítka.
Sdílej článek:

V oblíbeném seriálu Ordinace v Růžové zahradě hraje chamtivou Heluš, která se snaží sbalit kdejakého boháče. Jenže herečka Martina Randová (45) je v soukromí sama jako kůl v plotě, žádný muž se kolem ní netočí. Dokonce se přiznala, že i ve svém věku bydlí stále s maminkou! Co se stalo?

Mohlo by vás také zajímat:

Herečka Zlata Adamovská jenom kvete. Známe její TAJNÝ elixír mládí!

DĚSIVÝ osud Ivany Christové: ZNIČUJÍCÍ LÁSKA ji dohnala k obezitě!

Sympatická herečka extrémně zhubla, ale ani to jí nedokázalo vykouzlit partnera, se kterým by mohla žít a založit rodinu. Dodnes je svobodná a bezdětná, ale Martina se snaží neházet flintu do žita a věří, že jí vstoupí do cesty někdo, s kým by se dočkala i vytouženého dítěte.

Zatím se tak nestalo, v otázkách lásky ji provází smůla, a tak herečka nepohrdla náručí maminky, která tu vždycky byla pro ni. A vlastně tím zabila dvě mouchy jednou ranou. O svého rodiče se v pokročilém věku může starat a vrátit tak matce to, jak o herečku pečovala v dětství.

"Přece to není nic neobvyklého. Prostě se v životě někdy stane, že se dostanete do situace, kdy se musíte rozhodnout, že buď váš nejbližší bude sám, daleko od vás, nebo ho nenecháte trpět samotou a pomůžete mu. A to se stalo mně. Mamince nebylo dobře a já udělala naprosto přirozenou věc. Pomohla jsem jí. Navíc si myslím, že my, děti, máme rodičům co vracet," vysvětlila svou situaci v rozhovoru pro časopis Můj svět.

Nechce ani pomyslet, že by žila ve společné domácnosti s důchodkyní proto, že by měla o muže nouzi. I když tomu ve finále tak trochu vlastně je. Na obrovskou lásku stále čeká a ona nikde. Ale "kamarády na občasnou výpomoc" pravděpodobně má.

"To, že žiju s maminkou, přece neznamená, že jsem s ní zavřená doma a žiju v celibátu," prozradila se smíchem a naznačila, že o sex nemá nouzi.

Doufejme, že se pro ni už brzy objeví princ na bílém koni, se kterým si bude užívat všech krásných věcí, kterých si užívají zadané ženy. "Samozřejmě oporu v muži potřebuju a je to moc hezký, když nejste na všechno sama," dodala.

Sdílej článek:
Autor: Lucie Šáleová

Doporučené články