KRÁSA, kam se podíváte! Ivě Kubelkové roste v dcerách SILNÁ KONKURENCE!

Iva Kubelková s dětmi
Iva Kubelková oslavila osmé narozeniny mladší dcery.
Partner Ivy Kubelkové s dcerkou.
Iva Kubelková miluje svoje holčičky.
Sdílej článek:

Bývalá vicemiss Iva Kubelková (37) se sice modelingu věnuje už jen sporadicky, ale stále se cítí být modelkou. Přitom si vedle sebe vychovává dost těžkou konkurenci. Její dvě dcerky si totiž z ní vzaly jen to nejlepší a rostou do krásy. Za chvíli už svou maminku s přehledem zastíní.

Mohly by vás zajímat i tyto články:

Bývalá holka Vojty Dyka je konečně šťastná: Dostala, co jí zpěvák léta ODPÍRAL!

Proč je Mahulena Bočanová stále SAMA? Chlapy straší OBROVSKÝMI nároky!

Dnes už Ivu na přehlídkových molech uvidíte opravdu jen velkou náhodou, ale co už vnadná brunetka nezvládne, to za chvíli levou zadní předvedou její krásné holčičky - Natálka (12) a Karolína (8). Jako by své mamince vypadly z oka a to jsou ještě malé. Co přijde, až z nic vyrostou mladé slečny?

Iva zatím o jejich budoucnosti moc nemluví, ale nechala slyšet, že by jí nevadilo, kdyby se chtěly stát manekýnkami, nebo se dokonce přihlásit po jejím vzoru do soutěže krásy.

Teď by ji to asi moc nepotěšilo kvůli novým majitelům České Miss, kterým nemůže přijít na jméno a sama radši z celého projektu odešla. Ale než holky dorostou, tak to třeba už bude mít někdo jiný ve svých rukou. Pokud by ale na modeling nedošlo, prý to nevadí, hlavně, když Natálka s Karolínkou budou šťastné.

Jestli budou ale aspoň ze zlomku úspěšné jako maminka, tak se mají na co těšit. Iva má za sebou dvacetiletou a hodně úspěšnou kariéru, kdy si její vnady oblíbila snad celá republika a i sousední země. Jen je škoda, že se ve spodním prádle neobjevuje častěji. S postupem času to začala omezovat, což těžce nesli její fandové.

Teď se uvidí, jestli je i pořádný modelingový drive v jejích holčičkách. Rozhodně se máme na co těšit. Že by konečně rostly opravdu pěkné královny krásy?

Sdílej článek:
Autor: Lucie Šáleová

Doporučené články