Krásná Klára Issová MÁ CHLAPA! Užívají si spolu KAŽDÝ DEN!

Klára Issová a Tereza Voříšková
Klára Issová ve filmu Operace Silver A
Klára Issová ve filmu Na zámku
Klára Issová neměla nikdy s nahotou na plátně problém.
Sdílej článek:

Dlouho byla herečka Klára Issová (37) sama jak kůl v plotě. Dokonce se jeden čas spekulovalo, jestli náhodou nezanevřela na mužské pokolení a nenašla spřízněnou duši v nějaké ženě. Ale nakonec sympatická umělkyně prozradila, že tomu tak není, dokonce je čerstvě zamilovaná!

Měli byste si také přečíst tyto články:

Modelka Andrea Verešová NA PRANÝŘI: Proč jí lidé NADÁVAJÍ?

DOBRÝ DEN, PRSA VEN! Modelka Simona Krainová odhalila svůdné BRADAVKY

Poslední Klářin přítel byl David Ondříček, který nakonec našel lásku a pochopení v náručí její sestřenice Marthy Issové. To Klára brala jako velkou podpásovku, ani jednoho ze "zrádců" nechtěla dlouhou dobu vidět. Nakonec se sice přes zlomené srdce přenesla, jenže ne a ne se objevit někdo, kdo by si získal její lásku. Až se všichni začali strachovat, jestli nakonec herečce neujede vlak a nakonec nebude mít svou vlastní rodinu.

Ale teď všichni škarohlídové utřeli nos. Klára přiznala, že někoho má a je dost zamilovaná! Až tak, že bez nového přítele nechce udělat ani krok a užívají si spolu všech všedních věcí i těch intimnějších.

"Je to dost čerstvé. Nevíme, jestli spolu vydržíme do zítra nebo třeba deset let. Ale to není podstatné. Řekli jsme si, že si užijeme každý den tak, jako by byl ten první," řekla zasněne v rozhovoru v Blesku pro ženy.

A jaký nový muž vlastně je? Pohledná brunetka nechtěla kápnout božskou, aby nic nezakřikla, ale přeci jen prozradila, jaké vlastnosti její vysněný chlap vlastně má.

"Přitahuji muže, kteří jsou otevřenější společnému učení se, také na sobě pracují a máme společná témata, i koníčky. Také se nestydí za své emoce, do který patří i dojetí a něžnosti. Neberou to jako nedostatek mužnosti. Vědí, že muži a ženy se vzájemně doplňují a že je nejlepší, když si vzájemně pomáhají a jsou k sobě upřímní," nastínila trošku, jaký je ten její partner.

Takže je jasné, že milenec Issové bude nejspíš také milovník jógy a ezoteriky, jako je sama Klára, na které je poznat, že je po letech opravdu zase šťastná… Přejeme, ať to vydrží!

Sdílej článek:
Autor: Lucie Šáleová

Doporučené články