LÁSKA jako pračka na peníze? Jakub Štáfek ZAMĚSTNÁVÁ svou krásnou přítelkyni

Křest charitativního kalendář na podporu psích útulků podpořily tváře televize Nova.
Křest charitativního kalendář na podporu psích útulků podpořily tváře televize Nova.
Jakub Štáfek s Monikou Timkovou.
Herec Jakub Štáfek ví, jak vydělat peníze.
Sdílej článek:

Čím je starší, tím víc umí kalkulovat. Herec Jakub Štáfek (26) sice občas vypadá, že neumí do pěti počítat, ale je to právě naopak, chlapec to má všechno spočítané víc než dobře. Nejenže už vyhrál tím, že chodí se sexy herečkou Monikou Timkovou (26), ale ještě na své lásce umějí pořádně vydělávat.

Neměli byste si nechat ujít i tyto články:

ZÍREJTE A NECHTE SE POHLTIT: Ty nejúžasnější optické klamy namalované na těle

Herečka Bára Poláková je NA DNĚ: Neví, jak zvládne DRUHÉ MIMINKO!

Kuba má slušný příjem z toho, že už od začátku hraje v nekonečném seriálu Ulice. Jeho postava Matěje Jordána tam vlastně vyrostla a počítá se s ním i do dalších dílů. Ale to herci nestačilo, chce mít ještě víc peněz, tak se pustil do dost rizikového projektu, který se ale až překvapivě hodně uchytil.

Když poznal, že ze seriálu Vyšehrad, ve kterém hraje přiblbého fotbalistu Julia Lavického, potečou slušné peníze, tak v něm zaměstnal i svou přítelkyni Moniku! Ta tam hraje jednu z "obětí" nadrženého čutálisty a reportérku lačnící po senzaci.

Uvidíme, jestli dostaně sexy brunetka ještě větší prostor, ale zatím to vypadá, že bude jednou z klíčových postav, a to znamená i více peněz do  rodinného rozpočtu.

Sice je Monika pohledná a talentovaná, ale režiséři se o ní zrovna neperou, a tak se o profesní vytížení musel postarat Kuba, který celý vtipný seriál s Jirkou Mádlem produkuje. Ví, že taková přitažlivá baba jejich projekt může povznést a přitáhnout další lačné muže, kteří budou doufat, jestli tam neukáže víc

Štáfek zatím s dalšími díly dost otálí, ale své fandy napíná jistě jen proto, aby je pak potěšil kvalitní podívanou, jakou si užívali v prvních dílech jeho série. Třeba ještě v seriálu Štáfek s milenkou předvedou, jak si to užívají i doma v soukromí. Ve Vyšehradu totiž nic není tabu, tak třeba i oba herci ukáží něco z jejich soukromí. Diváci jsou na to dost nažhavení…

Sdílej článek:
Autor: Lucie Šáleová

Doporučené články