RÁNA pro Lukáše Vaculíka! MANŽELKA mu vynadala. Víme proč!

Lukáš Vaculík v seriálu Proč bychom se netopili.
Lukáš Vaculík
Sagvan Tofi a Lukáš Vaculík by si ve třetím pokračování Kamaráda do deště měli zahrát.
Sdílej článek:

Je to pár let, co Lukáš Vaculík(51) šokoval v seriálu Proč bychom se netopili vypracovanou muskulaturou. Teď přiznal, že ačkoli jeho tehdejší figura vzbudila nadšení většiny českých žen, jeho vlastní manželka si nově nabyté svaly zrovna neužívala.

Musel to být boj a děsná dřina. Lukáš Vaculík přiznal, že kvůli roli v seriálu Proč bychom se netopili musel zhubnout osm kilo. „Z osmdesáti čtyř kilogramů na sedmdesát šest. Čtyři měsíce jsem chodil k trenérovi, kterého mi doporučil Ondra Vetchý. Po pár lekcích se mě ptal, jestli mě to už začalo bavit. Odpovídal jsem, že se vždycky nejvíc těším do sprchy, protože to už vím, že je po tréninku. Ale má to něco do sebe. Někdy jsem vstával i před pátou, abych byl v půl sedmé na tréninku. A když jsem v osm skončil, cítil jsem se krásně. Den sotva začínal a já už byl plný energie," vzpomíná po čase, jak ho ranní hrátky s činkami dokázaly nabudit.

Sám ale nijak nevnímal, že by vypadal nějak lépe. Naopak! Ještě za to doma dostal vynadáno! „Mně to tak nepřišlo, nebyl to žádný skok. Žena si toho všimla víc. Jednou večer, když jsem si čistil zuby, mi říkala: „Hele, to je až nechutný, tobě se tady na zádech objevují svaly, o kterých člověk ani neví, že existujou. Nechceš se na to už vykašlat?" směje se s tím, že po skončení seriálu s cvičením rychle přestal. Hlavním důvodem prý je jeho lenost.

Sdílej článek:
Autor: Jan Novák

Doporučené články