LUXUSNÍ PRSA! Heidi nezklamala a také v roce 2017 se opaluje nahoře bez!

Heidi Klumová na balkóně v Miami.
Paparazzi fotografům se zase jednou povedl kardiální úlovek.
Heidi se totiž opalovala nahoře bez!
Její perfektní poprsí nešlo přehlédnout!
Sdílej článek:

Je nejnahatější ze všech světových topmodelek a tenhle primát si očividně hodlá udržet i v novém roce. Německá sexbomba Heidi Klumová (43) zase vystavila své zbraně!

Mohlo by vás také zajímat:

Prsa, bradavky, rozkrok! Čím NAHÁ Heidi PŘEKVAPILA ve vánočním kalendáři?

Trvalo to přesně týden, než blonďatá kráska z Německa opět veřejně obnažila své poprsí. Ano, celým světem zase jednou rezonuje jméno Heidi Klumové, a to zcela právem.

Ani po čtyřicítce Heidi nekončí se svou modelkovskou kariérou. Bývalý andílek Victoria's Secret se udržuje v neskutečné formě, což každou chvíli dokazuje při nějakém focení. Až už profesionálním, nebo když si jí vyhlédnou paparazzi fotografové…

A právě to se stalo 7. ledna v Miami, kde modelka tráví dovolenou se svým přítelem Vit Schnabelem (30). Na hotelový balkón si klidně nakráčela bez podprsenky a odhalila tak své vskutku luxusní poprsí včetně bradavek! Po kolikáté už!

„S rodiči jsem chodila na nudapláže, takže ano, jsem nudistka. Nemám vůbec žádný problém s nahotou. Jsem volná, a když jsem na pláži, je to většinou odlehlé místo, kde není moc lidí a je mi příjemné opalovat se nahoře bez," prohlásila v listopadu Klumová.

A stud jí opravdu nic neříká, protože tentokrát si rozhodně nevybrala žádnou odlehlou pláž, ale Miami – největší plážové centrum celebrit v USA!

Že by si myslela, že si jí na balkóně nikdo nevšimne? Ale no tak, tyhle božská prsa přeci nejde přehlédnout, Heidi… Fotky a detaily na vás čekají ve fotogalerii.

Sdílej článek:
Autor: Marek Brož

Doporučené články