Miliardář Janeček má NÁHRADU za Doleželovou. S kým VYRAZIL na party?

Sdílej článek:

A nedá si pokoj! Miliardář a známý bojovník proti korupci Karel Janeček (40) střídá holky jako ponožky. Po rozchodu s lékárnicí Janou Doleželovou (32) nenechá jednu ženskou sukni na pokoji. A tohle je jeho nový objev!

Na každou akci s jinou ženou. Takové heslo nejspíš razí Karel Janeček. Zatímco na večírku po udílení cen Český lev randil s mladičkou bankéřka Zuzanou, na slavnosti ženské krásy Česká Miss se objevil už s novou přítelkyní.

Bonviván a poživačný milovník ženské krásy o rusovlasé Aleně sice tvrdil, že je jeho kamarádka, ale dvojice se tak vůbec nechovala. V jednu chvíli dokonce došlo na polibek. Vzájemnou náklonnost během večírku nijak neskrývali. Spíš naopak. Vypadali jako čerstvě zamilovaný pár.

Vše bylo o to pikantnější, že na volbu Miss dorazila i Doleželová. Ta se snažila, aby se s rozesmátým párem vůbec nepotkala. Leč nepodařilo se. Janeček si ji vyhledal sám. Zřejmě proto, aby si spolu mnohé v klidu vyříkali. Nepochybně i pomluvy z jejích úst, jež se objevily v tisku a které Janeček označil za lživé.

Doleželová se sice chtěla schovat v uzavřené části společnosti, sukničkáři ale neunikla. A samotný Janeček přiznal, že do idylického rozhovoru měli daleko. Co si říkali, ale neprozradil…

Jana Doleželová

Lékárnice a bývalá miss Jana Doleželová se už pomalu rozhlíží po náhradě za svou bývalou lásku.

Sdílej článek:
Autor: Redakce

Doporučené články