MILLA JOVOVICH: Teď už si mě snad vezme!

Sdílej článek:

NEW YORK - Herečka a modelka Milla Jovovich (32) se konečně dočká. Již dlouho se snaží dotáhnout k oltáři snoubence a otce její roční dcerky Ever, režiséra Paula W. S. Andersona (43).

Žijí spolu tři roky a zasnoubení už leze Mille na nervy. Kromě toho se pár už jednou brát měl, v roce 2003 byli také zasnoubeni a plánovali svatbu. Poté se však cosi zvrtlo a rozešli se. Znovu dohromady se dali až po dvou letech. Teď je prý ale všechno jinak, svatbu s Paulem už podle Milly nemůže nic překazit.

Obřad si jedna z nejlépe placených celebrit představuje jako decentní ceremonii, která by se odehrála v rodinném kruhu v jejich vile. "Dvakrát jsem se vdávala v Las Vegas a manželství se hodně nepovedla. Pro mě je to město prokleté, takže tam již rozhodně ne," tvrdí Milla.

Trvá ovšem na bílých svatebních šatech, klasické hudbě, velkém dortu, který novomanželé společně rozkrojí. "Přeji si svatbu v bílém, ale nic velkého, jen rodina a pár přátel. Jedině tak si tento den můžeme vychutnat," řekla.

Kráska srbsko-ukrajinského původu má za sebou bouřlivý život. Už v jedenácti letech byla katapultována do světa reklamy a modelingu. Přišly první filmy, z nichž nejznámější je Návrat do Modré laguny.

A začala zlobit. Kouřila jako fabrika, v šestnácti se vdala za svého hereckého partnera Shawna Andrewse. Po dvou měsících byl však sňatek anulován její matkou. O dva roky později se sblížila s filmovým režisérem Lukem Bessonem. Jejich manželství vydrželo dva roky, skončilo brzy po natočení jejich druhého společného filmu - Johanky z Arku.

Milla a Paul: Teď už to musí klapnout!

Věra Cikánová

Sdílej článek:

Doporučené články