Modelka Andrea Verešová NA PRANÝŘI: Proč jí lidé NADÁVAJÍ?

A jedno selfiečko pomocí tyče...
Jedna z nejžhavějších česko-slovenských modelek snad nestárne!
Najdete snad nějakou chybičku?
Verešová je vskutku jako bohyně!
Sdílej článek:

Krásná Slovenka Andrea Verešová (37) žije v luxusu a ráda se tím chlubí. Ze všecho dokáže udělat reklamu, aby drahé věci měla gratis. Ale tím si proti sobě poštvala dost lidí. Někteří se toho nebojí a veřejně se do modelky pustili. Co jim tak strašného provedla?

Tyto články by vás také mohly zajímat:

22 NEJEXTRÉMNĚJŠÍCH LENOCHŮ světa! Nečinnost posunuli na novou úroveň!

Propadá Dagmar Havlová DEPRESÍM? Se smrtí manžela se NEDOKÁŽE sama vyrovnat!

Andrea je sice vdaná za bohatého právníka Daniela Volopicha, ale proč nedostávat věci a zážitky zadarmo? Udělá reklamu na sociálních sítí na daný produkt a má vše bez placení. Sen snad každého člověka, jenže málo komu se povede vydělávat na Instagramu. A Andrea je v tom mistr, až to lidem začíná pěkně lézt na nervy.

Snad u každé fotky, kterou zveřejní, můžete čekat, že zrovna něco propaguje. Občas se nebojí do toho zatáhnout celou rodinu. Přesně jako nedávno, kdy dělala reklamu jedné malé letecké společnosti. To její fanoušci nevydýchali a nevybíravě se do ni pustili.

"Tak tímto jste opravdu klesla. Protože horší letecká společnost v Evropě snad ani neexistuje. Divím se, že máte takovou reklamu zapotřebí, a ještě do toho na efekt zainteresujete celou rodinu," psal bývalý fanda sexy modelky a nebyl jediný.

"Tak teď nevím. Buď jste doteď neletěla žádnou opravdu kvalitní leteckou společností, což se mi nechce věřit, nebo ty prachy musely stát za to," napsal další naštvaný člověk.

"Bože, Andreo, kolik vám za tyto sr***y platí?" dodal další.

Sama bývalá slovenská Miss se k tomu radši nevyjadřovala, protože ví, že tím musí už lidi opravdu šťvát, když do každé své fotky ze soukromí "nenápadně" přidá i nějakou tu reklamičku. Jenže z toho má takový balík, že radši bude trnem v oku, než bez těch skvělých věciček, kterými se díky své šikovnosti obklopuje.

Sdílej článek:
Autor: Lucie Šáleová

Doporučené články