MUSÍTE VIDĚT: Gábina Partyšová ukázala, proč na ni chlapi mohou oči nechat!

Gábina Partyšová se dobře bavila v aquaparku.
Gábina Partyšová se dobře bavila v aquaparku.
Gábina Partyšová se dobře bavila v aquaparku.
Gábina Partyšová se dobře bavila v aquaparku.
Sdílej článek:

Gábina Partyšová (35) se rozhodně nestydí za své tělo a klidně z něj ukáže téměř vše. Podívejte se na nebezpečně vykrojené plavky, ve kterých se producírovala u bazénu. 

Gábina se rozhodla odpočinout si od práce a strávit pěkný den u bazénu. Nejela sama, ale se svým nejmilovanějším chlapem, synem Kristiánem. A v Aqualandu Moravia ukázala, že rozhodně není žádná stydlivka. 

Vsadila na velmi titěrné bikiny, ve kterých odhalila téměř celou postavu a udělala dobře. Její sportem vytvarovaná postava přitahovala pozornost širokého okolí. 

„Měla jsem v Brně práci, tak jsme to spojili s příjemným výletem, skvěle jsme si to zde užili, Kristinánek plave od dvou let let, pořád se potápí, skáče ve vodě, říkám mu, že je takový podvodník," řekla Gábina. 

A co si nejvíc užili? „Byli jsme ve vířivce, na vodních atrakcích a jsme vyzkoušeli i pár togobánů, na některé je Kristinánek ještě malý, ale některé byly pro něj super, a jelikož se otevírají postupně i venkovní bazény bylo to opravdu moc fajn, navíc mě nadchnulo to, že se v Aqualandu konají víkendové tematické akce pro děti, prozradila. 

Gábina byla sice jen s Kristiánem, v jejím životě je ale už delší dobu i jiný muž. Toho ale ukázat nechce. 

„Jsem zamilovaná, ale o svém partnerovi moc mediálně zatím mluvit nechci, mužem číslo jedna mého života je prostě Kristián. Hledat partnera, když již máte dítě, je úplně jiné, než když jste bezdětní," řekla. 

Sdílej článek:
Autor: Kristýna Beranová

Doporučené články