NAHÁ dovolená! Sexy kamarádky modelky vystavily na pláži svoje PRSA…

Edita Vilkeviciuteová (vlevo) si vyrazila s kamarádkou na Svatý Bartoloměj
A holky se toho na pláži nebály!
Litevská modelka předvedla své perfektní tělo.
Holky doufaly, že na Svatém Bartoloměji budou mít klid. Neměly...
Sdílej článek:

Nahota je pro mnoho lidí přirozená a speciálně na pláži i slavné ženy ztrácejí zábrany a odhazují svršky. Mezi odvážlivkyně nachytané při činu se nedávno zařadily i tyto dvě krásky.

Mohlo by vás také zajímat:

Honem všichni sem! Majitelka nejkrásnějšího POPRSÍ NAHÁ na dovolené!

Nádhera! Sexy těhotná modelka ukázala své POTETOVANÉ NALITÉ POPRSÍ!

Už jste slyšeli o ostrově Svatý Bartoloměj? Právě do této části Karibiku vyráží velmi často celebrity ze všech koutů světa, aby si užily dovolenou v soukromí a klidu. Jde totiž zřejmě o nejuzavřenější a nejdražší ostrůvek ve Střední Americe.

O této módě hvězd ovšem velmi dobře vědí také paparazzi čmuchalové, kteří tu jsou rovněž navezení v jednom kuse. Schovají se a trpělivě číhají na povedený záběr. A znovu se dočkali!

Na začátku února si na St. Barths vyrazila litevská kočička Edita Vilkeviciuteová (28). Modelka, která má za sebou focení pro Louis Vuitton a podobně prestižní značky, si užívala pláž a opalování spolu s neznámou kamarádkou.

A když pohoda, tak se vším všudy…

Obě štíhlé kamarádky totiž sundaly podprsenku a slunily se polonahé. Která z obou krásek má atraktivnější výbavu v oblasti hrudníku? Mrkněte do fotogalerie a vyberte sami vítězku sexy tohoto souboje…

Sdílej článek:
Autor: Marek Brož

Doporučené články