NAPÍNAVÝ duel Vyvolených! KDO z dvojice LUCKA a JAFAR je zpátky ve vile?

Lucka a Jafar

Lucka a Jafar Autor: Tv Prima

SDÍLEJ:

2.11.2013

Neviděli jste včera večer duel VyVolených? Nevadí. My víme, kdo už si ve vile ani neškrtne. 

Do duelu šli soutěžící snad s nějvětším výškovým rozdílem. Lucka, která miluje psy a nechala se ve vile ostříhat na krátko a Jafar, kerý miluje asi hlavně jídlo a se svými nadbytečnými kily se do vily skoro ani nevešel. 

A jak nakonec duel dopadl? Přesto, že v minulém kole Jafar poslal domů Nikol a vítězoslavně se vrátil zpět, tentokrát ho porazila Lucka. S těsným výsledkem se tak vrátila za zdi vily, kde ji všcihni bouřlivě přivítali. 

"Bylo to tak krásný, neuměla jsem si představit, že se na něčem vůbec shodneme, natož na mně," řekla dojatá Lucka po svém návratu. 

Autor: Kristýna Beranová

ANKETA

Měla podle vás vypadnout Lucka nebo Jafar?

Lucka

67 %

Jafar

33 %

Hlasovalo: 141     Anketa byla ukončena

Další články z rubriky »

Ivana Jirešová

Co se s ní STALO? Herečka Ivana Jirešová je doslova kost a kůže...

Oblíbená herečka Ivana Jirešová (38), kterou lidé znají především ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, trpí snad anorexií. Tedy alespoň podle posledních snímků. Podle toho, jak se nechala nafotit na jedné společenské akci jen ve… celý článek »

Pohledu na tuto krásu se opravu nešlo ubránit.

Překonává sama sebe… Která naše hvězda vraždila NEODOLATELNÝM DEKOLTEM?

Spojení žena a zbrojní pas zase jednou dokonale funguje. To když si na večírek vyrazila přední česká hvězda v neuvěřitelně rajcovných šatech. celý článek »

Kateřina Hrachovcová a Petr Čtvrtníček

To bude doma RADOSTI: Mrkněte, co na první máj plánuje Kateřina Hrachovcová...

Kateřina Kaira Hrachovcová (41) hraje v seriálu Přístav trochu jednodušší, ale dobrosrdečnou a milující dámu. Jaká je ale ve skutečnosti? Teď… celý článek »

Domenico Martucci a Iveta Bartošová

VÝROČÍ SMRTI Ivety Bartošové! Neuvěříte, jak její památku uctí Domenico Martucci

Dnes jsou to právě dva roky, co svůj život dobrovolně ukončila Iveta Bartošová (†48). A její bývalý milenec Domenico Martucci (39) uctí památku zpěvačky velmi netradičním způsobem.  celý článek »

Prsatá hvězda ukázala před kamerou úplně vše!

Volejte na poplach! Luxusní sexbomba se před kamerou KOMPLETNĚ SVLÉKLA!

Ve filmech se svléká každá druhá herečka, britská sexbomba je ale přesně ta, u které muži od začátku filmu sní, že šaty odhodí. A stane se tak hned… celý článek »

Natálie Kotková toho ukázala víc, než plánovala...

První SKANDÁL nových Missek! Kotková oblékla průhledné šaty a UKÁZALA…

To to netrvalo dlouho. Jen pár dní po finálovém večeru České Miss 2016 se vítězky poprvé prošly po mole a hned došlo na očekávané faux pas! celý článek »

Lenku Vlasákovou dort dojal.

Lenka Vlasáková SLAVILA 44. narozeniny! Neuvěříte, co řekla o svém věku!

Herečka Lenka Vlasáková měla největší narozeninovou oslavu v životě. Připadla přesně na den premiéry komedie Jak se zbavit nevěsty. "Dostala jsem už spoustu dárků, květiny, lahve. Takhle velkou oslavu narozenin jsem nikdy neměla,… celý článek »

Vendula Pizingerová po boku mladšího partnera

Vendula Pizingerová otevřeně o TĚHOTENSTVÍ a novém manželovi!

Když se Vendula Pizingerová (43) potřetí vdávala, brala si výrazně mladšího muže. Zlí jazykové jí proto nevěstili zářnou budoucnost. Naplnily se… celý článek »

Tomáš Řepka a Vlaďka Erbová

Třaskavý vztah pokračuje: DRSNÁ hádka Vlaďky Erbové s Tomášem Řepkou!

Už řadu měsíců spolu nebydlí, přesto mezi nimi pořád planou vášně. Vlaďka Erbová (34) si s Tomášem Řepkou (42) vyřizuje účty alespoň přes sociální… celý článek »

Publikování nebo šíření obsahu Magazínu Šíp a jeho online verze je bez písemného souhlasu ASTROSAT MEDIA s.r.o. zakázáno.