Nejskvělejší modelka? Kočička se ráda SVLÉKÁ a vždy ukáže BRADAVKU!

Joy Corriganová a její focení v Malibu.
V plavkách je sexy modelka spíš výjimečně.
Vrchní díl jde většinou rychle dolů.
A pak se promenáduje zahalená rukama.
Sdílej článek:

Krásných žen po světě chodí tolik, že těžko vybrat tu NEJ NEJ… Tenhle blonďatý andílek má tu výhodu, že se pokaždé svléká a vždy ukáže něco intimního!

Mohlo by vás také zajímat:

Nádherná modelka BOJOVALA s plavkami: Co všechno nechtěně ukázala?

Wow! Modelku focení plavek tak rozpálilo, že odhodila VRCHNÍ DÍL!

Pojem sexbomba na ní vážně skvěle pasuje. Americká kočička Joy Corriganová (22) se dokázala prosadit v záplavě modelek a o nezájem si rozhodně stěžovat nemůže.

Každou chvíli fotí sexy snímky na pláži… „Je pravda, že na pláži trávím čas často, ale nemyslete si, není to každý den… Dělám si srandu, je," směje se sympatická Corriganová.

Nejskvělejší na ní je, že když už si na pobřeží vyrazí a pózuje pro některý z prestižních časopisů, nikdy nezůstane jen u jejích svůdných póz v plavkách. Tenhle blonďatý andílek má totiž duši ďábla a s železnou pravidelností se svléká!

V únoru svými sexy fotkami rozzáří nové číslo Playboy. Jenže jak je známo, pánský magazín s králíčkem v logu už ženy nesvléká kompletně, jen naznačuje…

A tak víc krásná blondýnka ukázala v lednu na pláži v Miami. Podprsenka šla rychle dolů a Joy se „snažila" krýt si svoje božské poprsí rukama. Pochopitelně, že se jí to nepodařilo a bradavky (zase) ukázala. Mrkněte v galérce!

Sdílej článek:
Autor: Marek Brož

Doporučené články