NEJVNADNĚJŠÍ Česká Miss Gábina Franková: Tajemství jejího SEXUÁLNÍHO ŽIVOTA!

Gábina Franková nemá plastiky, ale postavičku má perfektní.
Gábina Franková, Aneta Vignerová a Nikol Buranská dokážou přitáhnout pohledy.
Gábina Franková nemá plastiky, ale postavičku má perfektní.
Gábina Franková nemá plastiky, ale postavičku má perfektní.
Sdílej článek:

Blonďaté vlasy, modré oči, dokonalá postava a ještě k tomu mozek v hlavě. Myslíte si, že to nejde k sobě? Ale jde! Důkazem je toho nejprsatější Česká Miss Gabriela Franková (23), která dokonce studovala dvě vysoké školy najednou a k tomu byla ozdobou nejedné módní přehlídky. Jenže čím dál víc mužů si říká, jak to ta sexy modelka vlastně má… Odmítá totiž jednoho muže za druhým!

Mohlo by vás také zajímat:

SMUTNÉ vyprávění Jana Kačera o nemocné ženě: Křik a BEZNADĚJ!

Petra Faltýnová připravuje SVATBU s miliardářem! Jak bude VELKÝ DEN vypadat?

Když krásná Gabča vyhrála nejprestižnější korunku krásy, tak byla zadaná. Jenže láska kvůli žárlivému partnerovi dlouho nevydržela. Kdo si ale myslel, že skočí hned do postele bohatému hokejistovi nebo podnikateli, tak se mýlil. Sympatická blondýnka o chlapech nechtěla ani slyšet.

Nabídky na rande, sex i vztah jí chodily denodenně, až se jí tím zahlcoval mobil. Netušila, že o její osobu bude až takový zájem. Jenže s poděkováním odmítala, někomu to nestačilo, tak už ani neodepisovala.

Gábina totiž asi není typická modelka, která by ze své kariéry chtěla vytěžit maximum  s cílem dobře se vdát. "Mnoho mužů odradí to, že nechci žít jen jejich život a čerpat z jejich kariéry. Já chci mít svoje vlastní peníze, svoji vlastní práci, která mě bude bavit," nechala se slyšet Miss s ňadry číslo čtyři.

A to mohlo nějaké zhrzené nápadníky naštvat, až se dokonce o studentce práv začalo spekulovat, jestli je vůbec na kluky, jestli by se jí spíš nelíbily holky. Přeci jen s kámoškami tráví mnoho času a žádný muž se od rozchodu s přítelem, který se udál před více jak rokem, po jejím boku neobjevil.

To ale Gábina razantně odmítá! "Líbí se mi muži, jen prostě ještě nebyl správný čas, abych někoho představila veřejnosti. Není mi příjemné, když se každý vyptává na můj milostný život," odpověděla s úsměvem vnadná dívka z Moravy, která se chce hlavně věnovat studium a modelingu. Práce má teď nad hlavu, hlavně v Německu, kde je vyhledávanou modelkou spodního prádla.


Sdílej článek:
Autor: Lucie Šáleová

Doporučené články