Oslavenec Nicolas Cage OSAHÁVÁ o polovinu mladší SEXY HEREČKU!

Chelsea Meeová je mladá herečka, která svedla Nicolase Cage.
Vzhledem k její sexy postavě se není čemu divit.
Chelsea a Nicolas Cage spolu hrají ve filmu Dog Eat Dog.
Pětadvacetiletá herečkaje při tom téměř nahá.
Sdílej článek:

To herectví je ale dřina… Představte si, že vám jako herci dají za úkol osahávat poprsí krásné a o sedmadvacet let mladší herecké kolegyně! Přesně tenhle úkol si užil Nicolas Cage (53). 

Mohlo by vás také zajímat:

Sexy herečka se svléká ráda… Tentokrát visela NAHÁ HLAVOU DOLŮ!

Minulou sobotu byla v Las Vegas bezpochyby velká party. Právě ve městě hříchu pobývá oscarový herec a jedna z největších hvězd Hollywoodu Nicolas Cage, který 7. ledna oslavil už třiapadesátiny.

Rozhodně už to tedy není žádný mladík, přízvisko švihák na něj ale stále sedí. V jednom ze svých posledních filmů Dog Eat Dog (český název není) si Cage užil erotickou scénu s krásnou herečkou Chelsea Meeovou (25).

Populární sympaťák, kterému ve filmové branži nikdo neřekne jinak než Nico, hraje bývalého vězně Troye, který se pustil ještě do jednoho nekalého kšeftu, jenže ten se nepovede… A cestou na útěku před zákonem i dvěma partami mafiánů se mu pod ruku dostane okouzlující a nahá Madeleine v podání sexy Meeové.

Ti dva se seznámí standardním podáním ruky, ale jejich první setkání se brzy změní v „líbačku a osahávačku". Jen mrkněte do galerie, jak příjemnou roli dostal Cage do vínku.

A abychom nezapomněli, vše nejlepší Nico!

Sdílej článek:
Autor: Marek Brož

Doporučené články