Kdo chce vyštípat Dádu z ČT?

Sdílej článek:

PRAHA - ­ Dádu Patrasovou prý chtějí vyhodit z České televize a navíc přijde i o svá zájezdová představení. Takové zvěsti se šíří poslední dobou kuloáry. Patrasová se k tomu nechce vyjadřovat, ale zdroj z České televize nastínil situaci poněkud jinak.

"Kouzelná školka je zatím plánovaná do konce roku, ale dojde v ní ke změnám. Dáda bude opět místo kosích bratrů vystupovat se žížalou Julií. Od nového roku by pak měla začít dělat na novém programu," nastínil hereččinu budoucnost.

Kde se tedy berou katastrofické zvěsti? Prý od Dádiných kolegů, s nimiž se v Kouzelné školce střídá. "Nejvíc na Dádu žárlí Michal Nesvadba a Magda Reifová. Oni nejenže na Kouzelné školce vydělávají i mimo televizi, ale navíc jejich zájezdová představení nejsou tak úspěšná.

Naposledy si byly dokonce maminky za Dádou postěžovat, že když v jejich městě hrál Nesvadba, měl pořad kratší a navíc se nechtěl s dětmi vyfotit, protože prý v Národním se po Romeovi a Julii herci také nefotí s diváky," nevěřícně kroutí hlavou zdroj.

Spolupráce s Nesvadbou pro Patrasovou už jednou nedopadla dobře. Pořad Královna zmrzlina skončil fiaskem a ztrátou 6 milionů, o kterých nikdo neví, kam zmizely. "Michal prý dodnes dluží Dádě 180 tisíc korun!" tvrdí zdroj, který nechce být jmenován.

Na dotaz Šípu, jaká je tedy realita, nechtěla odpovědět ani manažerka Patrasové Andrea Dlouhá: "Nebudu se vyjadřovat ani k panu Nesvadbovi, ani k České televizi!"

Sdílej článek:

Doporučené články