Paul Walker nemá klid ani po SMRTI. Začala bitva o jeho MAJETEK

Sdílej článek:

Kdo čekal, že po přečtení poslední vůle tragicky zesnulého hrdiny filmů Rychle a zběsile Paula Walkera (†40) bude kolem jeho dědictví klid, šeredně se pletl. Jeho bývalá partnerka Rebecca Soteros, matka Meadow (15), totiž poslední vůli zpochybnila a dělá si opatrovnické nároky na dceru.

Té herec odkázal veškerý majetek, jež má zatím spravovat její babička a Paulova matka Cheryl, která dostala Meadow do péče. „Může to vést ke zničení vší skvělé výchovy, kterou Paul dceři dal," říká zdroj obeznámený se situací. Jakýkoli soudce prý bude jen těžko zbavovat poručnictví vlastní matku dítěte, aby dostala přednost babička.

Filmařům se naopak podařilo vyřešit, co bude s jeho postavou na filmovém plátně. Když loni v listopadu Walker tragicky zahynul při autonehodě, natáčení Ryhle a zběsile 7 se okamžitě zastavilo. Teď se kamera znovu rozjela. A původně se spekulovalo, že scenáristé Walkerovu postavu nechají v příběhu zabít. Nakonec přepsali scénář jinak, Brian O'Conner, jak se hercův hrdina jmenuje, odejde do důchodu.

Sdílej článek:
Autor: Redakce

Doporučené články