Poznáte, které české modelce patří tohle dokonalé tělo?

Nádhera, nemyslíte?

Nádhera, nemyslíte? Autor: denik.cz

sdílej:

6.3.2013

Tohle dokonalé tělo vám vyrazí dech… Kráska, kterou vidíte na fotografii, není v modelingu žádným nováčkem. Svou kariéru odstartovala soutěží krásy Miss ČR v roce 2006 a objevila i na televizní obrazovce. Vzpomenete si ještě na reality show Trosečník?

Možná jste blízko a už tušíte, o koho jde. Pokud ještě ne, v roce 2007 se tato modelka rozhodla pro zvětšení poprsí. Z velikosti B si nechala silikonem upravit prsa na velikost C a není pochyb o tom, že tendence mužů sledovat dříve její hrudník, než hledat něhu v jejích očích, je zcela na denním pořádku a modelka si už určitě dávno zvykla.

Jde o Hanku Mašlíkovou, která na sebe před časem upozornila odporem ke kolegyni Dominice Mesárošové. Tehdy se k její osobě vyjadřovala slovy, že je pod její úroveň. To se nedávno ale změnilo. „Když mi bylo třicet, uvědomila jsem si, že jsme byly trošku slepice. Vyříkaly jsme si to a jsme v pohodě. Navíc mám pocit, že jak jsme spolu léta nepracovaly, je o nás dvě pohromadě teď velký zájem. Tak jsme na tom ještě vydělaly," vysvětlila půvabná modelka. Podívejte se na Hanku do fotogalerie, kam se podíváte dříve - hrudník nebo oči? (rq)

Autor: Redakce

Další články z rubriky »

Ondřej Sokol se svěřil se svými tajemstvími.

Herec a moderátor Ondřej Sokol BOJUJE s úspěchem: Čelí nenávisti kolegů!

Ondřej Sokol (44), který momentálně exceluje jako moderátor pořadu Tvoje tvář má známý hlas, přiznal, že s úspěchem se do jeho života vplížila nenávist. Kolegové z divadla mu nemohou přijít na jmého! celý článek »

Sexy modelka se prostě na pláži svlékla. Bez problému, bez starostí...

Převlékání neřešila… PRSATÁ topmodelka se klidně na pláži ukázala NAHÁ!

Slova jako stud a opatrnost téhle světoznámé topmodelce rozhodně nic neříkají. Během posledního focení se totiž při převlékání na veřejnosti vůbec… celý článek »

Karel Gott přijíždí na narozeniny Jiřiny Bohdalové.

Karel Gott dorazil na narozeniny Jiřiny Bohdalové! MRKNĚTE, jak aktuálně vypadá!

Na samém začátku května proběhla napříč českými i německými médii zpráva o tom, že Karel Gott (76) bude muset tento týden podstoupit další operaci. O… celý článek »

Beckhamovi...

Nejslavnější partnerka na světě: Jaké je TAJEMSTVÍ úspěchu Victorie Beckhamové?

Můžete přemýšlet sebevíc, ale bylo by to jen mrhání drahocenným časem. Ve světě zkrátka neexistuje slavnější partnerka sportovní hvězdy než Victoria Beckhamová (42). Bývalá členka Spice Girls a nedávná oslavenkyně ve slávě… celý článek »

Petra Černocká a Jiří Pracný

TVRDÝ ZÁKAZ: Co Petra Černocká zásadně nestrpí manželovi Jiřímu Pracnému?!

Jsou spolu šťastní, ale jedna věc je rozděluje. Zpěvačka Petra Černocká (66) svému muži zakazuje jednu velkou libůstku.  celý článek »

Veronika Kašáková s přítelem

Modelka z "děcáku" Veronika Kašáková: Rozhodla se k VELKÉMU životnímu kroku!

Veronika Kašáková (26) před časem bojovala o titul Miss. A i když se na stupně vítězů oficiálně nepostavila, její příběh zajímal celé Česko. Modelka… celý článek »

Co to jeeee?! Uhádnete, co sexy hvězdu dovedlo k šílenému jekotu?

Zděšený výraz hovoří za vše… Co se sexy krásce dostalo POD PLAVKY?

Světové sexbomby v plavkách vám tu většinou představujeme usměvavé a zatraceně rajcovní. Tahle kráska je ale pořádně zděšená. Z čeho?! celý článek »

Jiří Bartoška s manželkou

HAZARDUJE se zdravím? Jiří Bartoška hodil rady lékařů za hlavu!

Oblíbený herec Jiří Bartoška (69) dostal kvůli rakovině mízních uzlin jasné doporučení od lékařů, že má omezit kouření. Šíp ho kvůli jeho zlozvyku… celý článek »

Jiřina Bohdalová dostala netradiční dárek. Od koho a kam pasuje?

Jiřina Bohdalová dnes slaví narozeniny: Dostala velmi NEOBVYKLÝ DAR!

Jedna z největších českých hereček dnes slaví významné jubileum. Jiřina Bohdalová (85) navíc už včera dostala jeden neobvyklý dar. O co jde? celý článek »

Publikování nebo šíření obsahu Magazínu Šíp a jeho online verze je bez písemného souhlasu ASTROSAT MEDIA s.r.o. zakázáno.