PŘIPRAVTE SI KAPESNÍKY: Z drsné moderátorky se stala REKLAMA na mateřství!

Dcera Laďky Něrgešové je její kopie.
Laďka Něrgešová se v mateřství vzhlédla.
Moderátorka Laďka Něrgešová se malou dcerou pořád chlubí.
Laďka Něrgešová své děti opravdu zbožňuje.
Sdílej článek:

Kariéra byla pro Laďku Něrgešovou (40) na prvním místě. Ráda se viděla v televizi, nebrala si s ničím servítky. Doma už měla malého syna, ale druhé dítě neplánovala. Když nakonec ale otěhotněla a porodila rozkošnou dceru Medu (8 měsíců), tak se moderátorce doslova převrátil život naruby. Stala se z ní maminka na plný úvazek.

Měly byste si také přečíst:

SMUTNÉ vyprávění Jana Kačera o nemocné ženě: Křik a BEZNADĚJ!

Petra Faltýnová připravuje SVATBU s miliardářem! Jak bude VELKÝ DEN vypadat?

Takový příval mateřské lásky snad ani Laďka nečekala. Doma už jedno dítě měla, které samozřejmě miluje, ale brzy se vrátila do práce, tudíž jí utekly nějaké důležité momenty. Ale s holčičkou je vše jiné. Jakoby v ní našla spřízněnou duši.

I když se před porodem zařekla, že malou dcerku nebude nikdo ukazovat, tak je všechno jinak. Z miminka je natolik "hotová", že ji chce ukazovat celému světu, jak je prostě dokonalá.

Holčička je opravdu nádherná a okatá po mamince. Vypadá to i na hodně společenské dítě, které nemá problém být ve větší společnosti, prostě jako Laďka, která se nakonec jen tak do práce nehrne a chce být co nejdéle s Medou, aby si s ní užila všechny strasti i radosti, co k mimču patří.

Na fotkách vypadají jako reklama na dokonalost, nejedna žena u toho uroní slzu, jak to teď Laďce neskutečně sluší a už nemá potřebu být taková ta drsná žena, co má všechno na háku.

Konečně přizná, že je z dětí natolik odvařená, že to nějaká kariéra v televizi nemůže vynahradit. Dokonce se vzdala i pořadu o plnění snu, který bude uvádět Iva Kubelková. Nejdřív na Laďku čekali, ale ta se od dcery nechce vzdálit ani na krok. Konečně se v mateřství našla a je to na první pohled znát. Z fleku by mohla o mateřské lásce přednášet a točit filmy o rodičovství.

V naší fotogalerii se přesvědčte, že máme pravdu. Už z Laďky nejde strach, ale spíš byste ji objali, jak teď působí vlídně a otevřeně. Jestli jste doposud nechtěli děti, moderátorka vás svým přístupem rázem přesvědčí.

Sdílej článek:
Autor: Lucie Šáleová

Doporučené články