Proboha, co se stalo? Emma Smetana OPOUŠTÍ malou dceru!

Emma Smetana je pyšnou maminkou.
Moderátorka Emma Smetana a dcera Lennon Marlene.
Emma Smetana je na dcerku pyšná.
Emma Smetana už chce jít do práce.
Sdílej článek:

Jsou to teprve dva měsíce, kdy se moderátorka Emma Smetana (29) stala novopečenou maminko rozkošné dcerky Lennon Marlene, ale zdá se, že jí mateřství příliš nenaplňuje. I když to doma s miminkem musí být dost těžké, Smetana dostala roupy a s holčičkou nevydrží doma.

Měli byste si také přečíst tyto články:

SMUTNÉ vyprávění Jana Kačera o nemocné ženě: Křik a BEZNADĚJ!

Petra Faltýnová připravuje SVATBU s miliardářem! Jak bude VELKÝ DEN vypadat?

Vypadalo to, že se odměřená moderátorka na čas práce vzdala, a zhlédla se v péči o malé dítě. Jenže je to jinak. Emma už se s malou Lennon stačila zžít a být jenom maminka jí nestačí. Potřebuje i nějaké vzrušení!

Proto kývla na nabídku z internetové televize, že bude nová posila. A to nemohou Smetaně zapomenout ženy, pro které je výchova mimča na prvním místě a do práce by dříve jak po třech letech nešly! Takové na rozdíl od Smetany chtějí být s děťátkem co nejvíce a podílet se maximálně i na výchově.

Jenže Emma ne… Snad by to ani nebyla ona, kdyby nešla proti proudu. Je moderní žena, která si myslí, že se v pohodě dá zkloubit rodičovství i kariéra, které se nechce za žádnou cenu vzdát. Moderování ji naplňuje a jako máma na plný úvazek by nebyla šťastná.

Nikdo jí to ale nemůže zazlívat, přeci jen je 21.století a jesti tatínek funguje, jak má, a pomáhá, tak není důvod, aby si Emma neodskočila do práce, kde se vyřádí, a pak se k Lennon bude vraceat opěť šťastná a naplněná.

Jen se prostě musí smířit s tím, že biomatky v tom vidí útěk od nevinného dítěte, které potřebuje maminku, a že sklidí mnoho kritiky.

Sdílej článek:
Autor: Lucie Šáleová

Doporučené články