Propadá Dagmar Havlová DEPRESÍM? Se smrtí manžela se NEDOKÁŽE sama vyrovnat!

Dagmar Havlová

Dagmar Havlová Autor: archiv

Je to už šest let, co zemřel Václav Havel (†75). Jenže vdova po bývalém prezidentovi Dagmar Havlová (63) jakoby stále nevěřila, že už její milovaný manžel není mezi živými. Dokonce měla přiznat, že si s ní i povídá! Její okolí se bojí, že se propadá čím víc do depresí a nežije ničím jiným, než vzpomínkou na zbožňovaného Vaška.

Mohly by vás zajímat i tyto články:

Wow! Tak chodí na udělování PORNOOSCARŮ hvězdy filmů pro dospělé!

10 celebrit, které mají různé TĚLESNÉ DEFORMACE a netají se tím

Od doby, kdy Havel zemřel, tak se herečka stáhla do sebe a o jiném muži nechce ani slyšet. Dalo by se to pochopit první roky po jeho smrti, ale po šesti letech se stále nesmířila s tím, že odešel muž jejího života? 

Neustále postuje na svůj oficiální profil na sociální síti jeho fotografie, nebo jak na něj vzpomíná na různých výstavách či přednáškách. Samozřejmě nikdo po ní nechce, aby jeho stopu ze života vymazala.

Ale ještě není tolik stará, aby se zahrabala ve své obrovské vile a jen truchlila. I podle odborníků už by mohlo jít až o psychickou nemoc!

"Když truchlíte rok či dva, tak je to ještě pochopitelné, ale když už to přesahuje několik let, tak může jít o takzvané morbidní truchlení, kdy už podobné myšlení není zdravé pro psychiku člověka. A pro své dobro by měl každý, kdo tímto trpí, raději navštívit odborníka, protože to tak vypadá, že se s tou smrtí ani nechce smířit. To je pro budoucí život opravdu špatné," shodují se odborníci na duševní zdraví.

Jestli chodí k psychologovi, se Dagmar nikdy nezmínila, ale jestli by to mělo ulevit jejím chmurným myšlenkám a nekonečnému stesku po manželovi, tak by se za to neměla stydět a radši by se mohla zkusit někomu vypovídat. Dušením smutku v sobě si jen ubližuje. Smrt blízkého není nic příjemného, ale život tím zdaleka nekončí.

Přeci jen je paní Dagmar stále atraktivní dáma, o kterou je zájem. A její vnoučátka chtějí mít zdravou a usměvavou babičku, tak aspoň kvůli nim by svůj smutek už měla překonat…

Autor: Redakce

Další články z rubriky »

Pavlína Baburková s manželem Petrem Kratochvílem.

Nádherná Miss Babůrková V ZAJETÍ žárlivého manžela? Donedávna NEMOHLA mít mobil!

Jedna z nejkrášnějších Miss všech dob Pavlína Babůrková (43) má zažívat dost bouřlivý a intenzivní vztah s manželem Petrem Kratochvílem (66). Podle některách zlých jazyků to za zdmi jevanské vily mělo zajít tak daleko, že měl… celý článek »

VIDEO: Mladé dívky mají novou extrémní zábavu. Plácají se přes „pipky"

Polévání vodu, focení v neobvyklých situacích či kropení se ledem. To vše už tady bylo, ovšem to, s čím nyní přicházejí mladé australské dívky,… celý článek »

Ivan Mládek nechce dávat rozhovory, ani jít do televize, prý už je starý.

Dostane ho slabost pro ženy NA DNO? Ivanu Mládkovi DOCHÁZEJÍ peníze!

Kdyby se hudebník Ivan Mládek (75) rozhodl skončit s hudbou, snadno by se mohl nechat zaměstnat v nějakém studijním ústavu, kde by pracoval jako figurant "druhomízáků". Teda jestli se v jeho věku ještě dá záliba v mladém ženském… celý článek »

Sabina Laurinová

Sabina Laurinová je na MLADŠÍ! Zamilovala se do SEXY TRENÉRA!

Bývala za princeznu, vypadá stále jako panenka, ale ani herečka Sabina Laurinová (45) věk nezastaví. Asi proto si poslední dobou vybírá samé mladší… celý článek »

Herečka Patricie Solaříková.

ODEJDE z Ulice? Hubená Patricie Solaříková se chce stát MODELKOU!

Ještě nedávno byla herečka Patricie Solaříková (28) docela oplácaná a o tom, že by mohla dělat modelku, si mohla nechat jen zdát. Jenže s novou láskou šla do sebe, zhubla několik kilo a tím si zvedla i sebevědomí. Dokonce už… celý článek »

Kateřina Hrachovcová se za své tělo nestydí.

NEJSVŮDNĚJŠÍ tělo českého šoubyznysu: Hrachovcová má postavu SEXBOMBY!

Jasné prvenství mezi herečkami v nejracovnějších tělech vede na plné čáře Kateřina Kaira Hrachovcová (42). I když jí pomalu ale jistě táhne na… celý článek »

Když je make up KE ŠKODĚ! 10 celebrit, které jsou HEZČÍ bez šminek

Většina žen používá make-up, aby byly krásné. Nejinak je tomu u celebrit. Zvláště jejich okolí vyžaduje, aby byly za každých okolností perfektní. Některé hvězdy ale rády chodí i bez make upu a nestydí se své přirozené fotky dávat… celý článek »

Publikování nebo šíření obsahu Magazínu Šíp a jeho online verze je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s. zakázáno.