Propadá Dagmar Havlová DEPRESÍM? Se smrtí manžela se NEDOKÁŽE sama vyrovnat!

Nedávno navštívila Vídeň, kde je výstava Václava Havla.
Herečka by pravděpodobně nejradši vrátila čas.
Společné fotky dává na svůj Facebook.
Dagmar pořádá různé mše za svého muže.
Sdílej článek:

Je to už šest let, co zemřel Václav Havel (†75). Jenže vdova po bývalém prezidentovi Dagmar Havlová (63) jakoby stále nevěřila, že už její milovaný manžel není mezi živými. Dokonce měla přiznat, že si s ní i povídá! Její okolí se bojí, že se propadá čím víc do depresí a nežije ničím jiným, než vzpomínkou na zbožňovaného Vaška.

Mohly by vás zajímat i tyto články:

Wow! Tak chodí na udělování PORNOOSCARŮ hvězdy filmů pro dospělé!

10 celebrit, které mají různé TĚLESNÉ DEFORMACE a netají se tím

Od doby, kdy Havel zemřel, tak se herečka stáhla do sebe a o jiném muži nechce ani slyšet. Dalo by se to pochopit první roky po jeho smrti, ale po šesti letech se stále nesmířila s tím, že odešel muž jejího života? 

Neustále postuje na svůj oficiální profil na sociální síti jeho fotografie, nebo jak na něj vzpomíná na různých výstavách či přednáškách. Samozřejmě nikdo po ní nechce, aby jeho stopu ze života vymazala.

Ale ještě není tolik stará, aby se zahrabala ve své obrovské vile a jen truchlila. I podle odborníků už by mohlo jít až o psychickou nemoc!

"Když truchlíte rok či dva, tak je to ještě pochopitelné, ale když už to přesahuje několik let, tak může jít o takzvané morbidní truchlení, kdy už podobné myšlení není zdravé pro psychiku člověka. A pro své dobro by měl každý, kdo tímto trpí, raději navštívit odborníka, protože to tak vypadá, že se s tou smrtí ani nechce smířit. To je pro budoucí život opravdu špatné," shodují se odborníci na duševní zdraví.

Jestli chodí k psychologovi, se Dagmar nikdy nezmínila, ale jestli by to mělo ulevit jejím chmurným myšlenkám a nekonečnému stesku po manželovi, tak by se za to neměla stydět a radši by se mohla zkusit někomu vypovídat. Dušením smutku v sobě si jen ubližuje. Smrt blízkého není nic příjemného, ale život tím zdaleka nekončí.

Přeci jen je paní Dagmar stále atraktivní dáma, o kterou je zájem. A její vnoučátka chtějí mít zdravou a usměvavou babičku, tak aspoň kvůli nim by svůj smutek už měla překonat…

Sdílej článek:
Autor: Redakce

Doporučené články