Rozešla se s Jirkou Mádlem. Teď se Eva Josefíková ZAMILOVALA DO ŽENÁČE?

Eva Josefíková a Jiří Mádl
Eva Josefíková jako zamilovaná doktorka.
Eva Josefíková se "svým" ženáčem.
Eva Josefíková má svůj styl.
Sdílej článek:

S kolegou Jirkou Mádlem (30) randila dlouhých tři a půl roku. Jenže láska nakonec vyprchala a krásná herečka Eva Josefíková (27), která byla srovnávána s Popelkou Libuškou Šafránkovou (63), dala "snowboarďákovi" vale. Teď to ale vypadá, že se dostala do spárů nadrženého ženáče, který se jen tak nerozvede!

Měli byste si také přečíst tyto články:

Dočká se Jiřina Bohdalová SVATBY? Je až po uši zamilovaná do MILIONÁŘE!

Herečka Zlata Adamovská jenom kvete. Známe její TAJNÝ elixír mládí!

Když se před lety dostala Eva na scénu, tak jí byla předpovídána velká kariéra. Především díky vizuální podobě s tolik oblíbenou Popelkou. Do toho začala randit s Jirkou Mádlem, který šel z role do role, takže i jí měl pomoct k pár roličkám, a hvězda byla na světě. Ale nakonec pohledná brunetka poznala, že si s Jirkou nejsou souzeni a radši hvězdný vztah ukončila.

Herec dlouho neotálel a našel si za ni blonďatou náhradu, bez které nedá ani krok. Zato Eva vyčkávala, kdo jí příjde do cesty, ale pana Božského ne a ne poznat. Teď se ale začínají objevovat informace, že randí se ženatým mužem!

Než ale začnete mladou umělkyni odsuzovat, tak se nejdřív nadechněte. Naštěstí není Josefíková tak hloupá, jak se může zdát, ve skutečnosti jde jen o její roli v novém seriálu Modrý kód.

Dostala se tak do nezáviděníhodné situace, která není zrovna snem všech žen. Zamilovala se do ženatého podnikatele. Říká se, že láska hory přenáší, jak to však dopadne s mladou herečkou, kterou si většina diváků spojuje s rolemi jemných princezen, je zatím ve hvězdách. Její vyvolený je bohatý a zajištěný muž, majitel hotelu v Krušných horách, pro kterého případný rozvod může být otázkou velkého dělení majetku.

„Takové věci se dějí a jsou na denním pořádku. Někdo si prostě nemůže pomoct, a když je zamilovaný, tak se vrhá do něčeho, co už třeba od začátku nemá smysl," říká Eva Josefíková. Častou životní komplikaci mladých žen si herečka prožívá naštěstí jen před televizní kamerou.

Sama by prý do takového vztahu nešla, ani kdyby jí nabízel bezstarostný život, zajistil ji a sliboval hory doly. To radši bude sama jako doposud, prestože princ na bílém koni nechce přijet. Ale herečka zatím nehází flintu do žita a doufá, že se ten pravý už brzy objeví…

Sdílej článek:
Autor: Lucie Šáleová

Doporučené články