Sexy Tereza Kostková: Neustále odmítá LIPOSUKCI! Víme, proč!

Sdílej článek:

Mnoho slavných s přibývajícími léty sahá po skalpelu plastického chirurga častěji, než do šuplíku se spodním prádlem. Herečka a moderátorka Tereza Kostková (37) podobnými věcmi pohrdá a jak sama přiznala, nepodstoupila by ani liposukci. Co ji k tomu vede?

Uváděla Stardance nebo hrála v seriálu o vodácích. Tereza Kostková nijak netají, že je jí pohyb a cvičení bližší než práce odborníků specializujících se na kosmetické úpravy těla. Proto odmítá jakékoli zákroky na svém těle. A ví přesně, do kdy to tak bude.

„Dokud si budu moct zodpovídat za svůj stav sama. Se mnou je to těžké, ale jižanská krev, která je nositelem specifické hrdosti, mi velí mít to ve svých rukou, chtít pro to muset něco udělat a odměňuje mě za to radostí. Jasně že nemám na cvičení někdy chuť a vůle se někde toulá, ale baví mě to překonávat," vysvětluje moderátorka.

Kostková také tvrdí, že by si skvělé figury bez práce nevážila. „Úplně se mi příčí představa, že od rána do večera „žeru", pak někdo přijde a všechny moje prohřešky za mě vyřeší. Nicméně je fajn a pro někoho jediná šance, že takové výdobytky naše medicína nabízí. Jen je velmi těžké to pak nezneužít. Tak to bych opravdu nerada," má jasno Tereza.

Sdílej článek:
Autor: Jan Novák

Doporučené články