ŠÍP vám dopřeje čokoládu!

Sdílej článek:

PRAHA - Ač tentokrát není řeč o pochoutce, která se vám rozpustí na jazyku, uvidíte, že i taková čokoládová masáž vás příjemně naladí. Vyzkoušet si to navíc můžete na vlastní kůži v Top Beauty Studiu v pražském Top Hotelu. Stačí jen správně odpovědět na dnešní otázku Šípu.

A co vás v případě výhry čeká? Především zážitek. Čokoládová masáž totiž patří mezi nejvíce uvolňující, nejcitlivější, a možná i nejsmyslnější ze všech možných masáží. Navíc zvlášť v této době, tomto počasí, je to výjimečný prostředek proti stresu a špatné náladě.

Co dál ještě taková masáž dokáže? Především udělá dobře vaší pokožce. Zvlhčí ji, nasytí aktivními elementy. Vynikající je to však procedura i proti celulitidě… Čokoládovou masáž si však vychutná i váš nervový systém. Blahodárně totiž působí proti depresím, podporuje tvorbu hormonu radosti - endorfinu.

A jakouže tající čokoládu si vaše tělo vychutná? Jde o přírodní čistou kosmetickou, která se rozpouští v mandlovém oleji. Čokoláda nemá negativní následky na zažívací systém ani na játra. Procedura trvá 90 minut. Nejdříve se provádí peeling celého těla, následuje masáž teplou čokoládou, pak 20minutový zábal. Procedura končí masáží celého těla čokoládovým krémem.

Vedle čokoládové masáže můžete v Top Beauty Studiu vyzkoušet ještě zábaly a masáže kosmetikou Thalaspa z řas a mořského bahna, které jsou zaměřené jak na relaxaci, tak na hubnutí a tvarování a zpevnění těla. Rovněž jde o silné prostředky proti celulitidě.

#nahled|http://g.denik.cz/56/5a/cokoladova_masaz_info_sip-galerie.jpg|http://g.denik.cz/56/5a/cokoladova_masaz_info.jpg|Když se vám čokoláda rozlije po těle, udělá vám to nejen dobře, ale zbaví vás to i špatné nálady.#
Soutěžte se Šípem!

(red)

Sdílej článek:

Doporučené články