SMUTNÉ vyprávění Jana Kačera o nemocné ženě: Křik a BEZNADĚJ!

Herec se o svou manželku bojí.

Herec se o svou manželku bojí. Autor: Profimedia.cz

Žijí spolu neuvěřitelných dvaašedesát let. Překonali spolu i spousty nehezkých chvil, ale milují se doteď. Jenže herec Jan Kačer (80) připouští, že teď už to kvůli věku a nemoci není vůbec lehké. Jeho žena Nina Divíšková (80) se mu ztrácí před očima a chvílemi je nesnesitelná. S tím se umělec nedokáže vypořádat.

Mohlo by vás také zajímat:

Utajená BOLEST Dary Rolins: HÁDKY kvůli nenarozenému miminku!

PODIVNÉ HOBBY: Tahle kráska si už 2 roky fotí selfie s neznámými páry "v akci"!

Patří mezi nejstálejší páry českého šoubyznysu. Mohli by vyučovat o vzájemné lásce, respektu, toleranci a hlavně celoživotní podpory. I teď se snaží Jan svou ženu v těžkých chvílích podporovat. Ale bohužel občas i on, ten noblesní gentleman, ztratí nervy.

"Nesnáším tu nemoc. Mám čím dál víc rád Ninu, čím je hubenější, tím víc ji mám rád. Ale projevy nemoci, sobecké výkřiky a poroučení: "Dej mně pivo, dej mně cigaretu!" Jak se opakuje. Jak zapomíná. To mě tak neobyčejně sere, že na ni někdy i řvu. Snažím se dořvat k podstatě její osobnosti, k té vznešené a noblesní holce, kterou bývala a jistě chce být dál. V ten moment se mi nechce uvěřit, že je nemocná. Platíme za celý život," prozradil herec smutně pro časopis Instinkt.

Snaží se být nad věcí a Nině pomáhat, jak to jen jde. Jí bohužel stáří dohnalo dříve, než jejího muže, který je i přes svůj věk stále vitální a hraje i v divadle. Sám si ale s touto situací nedokáže vůbec poradit.

"Přečetl jsem toho hodně, co se týká stáří. Od starých románů a starých filozofů až po moderní literaturu, ale teprve když vás to postihne, poznáte, co to je. A každého ho to postihne jinak," dodal zkroušeně Jan.

Tomu teď největší radost dělají hlavně malé vnučky, se kterými se snaží trávit všechen volný čas. Dokážou mu do žil vnést trochu toho dětské optimismu, aby pak se pak mohl dál starat o svou osudovou lásku.

Autor: Lucie Šáleová

Další články z rubriky »

Pavlína Baburková s manželem Petrem Kratochvílem.

Nádherná Miss Babůrková V ZAJETÍ žárlivého manžela? Donedávna NEMOHLA mít mobil!

Jedna z nejkrášnějších Miss všech dob Pavlína Babůrková (43) má zažívat dost bouřlivý a intenzivní vztah s manželem Petrem Kratochvílem (66). Podle některách zlých jazyků to za zdmi jevanské vily mělo zajít tak daleko, že měl… celý článek »

VIDEO: Mladé dívky mají novou extrémní zábavu. Plácají se přes „pipky"

Polévání vodu, focení v neobvyklých situacích či kropení se ledem. To vše už tady bylo, ovšem to, s čím nyní přicházejí mladé australské dívky,… celý článek »

Ivan Mládek nechce dávat rozhovory, ani jít do televize, prý už je starý.

Dostane ho slabost pro ženy NA DNO? Ivanu Mládkovi DOCHÁZEJÍ peníze!

Kdyby se hudebník Ivan Mládek (75) rozhodl skončit s hudbou, snadno by se mohl nechat zaměstnat v nějakém studijním ústavu, kde by pracoval jako figurant "druhomízáků". Teda jestli se v jeho věku ještě dá záliba v mladém ženském… celý článek »

Sabina Laurinová

Sabina Laurinová je na MLADŠÍ! Zamilovala se do SEXY TRENÉRA!

Bývala za princeznu, vypadá stále jako panenka, ale ani herečka Sabina Laurinová (45) věk nezastaví. Asi proto si poslední dobou vybírá samé mladší… celý článek »

Herečka Patricie Solaříková.

ODEJDE z Ulice? Hubená Patricie Solaříková se chce stát MODELKOU!

Ještě nedávno byla herečka Patricie Solaříková (28) docela oplácaná a o tom, že by mohla dělat modelku, si mohla nechat jen zdát. Jenže s novou láskou šla do sebe, zhubla několik kilo a tím si zvedla i sebevědomí. Dokonce už… celý článek »

Kateřina Hrachovcová se za své tělo nestydí.

NEJSVŮDNĚJŠÍ tělo českého šoubyznysu: Hrachovcová má postavu SEXBOMBY!

Jasné prvenství mezi herečkami v nejracovnějších tělech vede na plné čáře Kateřina Kaira Hrachovcová (42). I když jí pomalu ale jistě táhne na… celý článek »

Když je make up KE ŠKODĚ! 10 celebrit, které jsou HEZČÍ bez šminek

Většina žen používá make-up, aby byly krásné. Nejinak je tomu u celebrit. Zvláště jejich okolí vyžaduje, aby byly za každých okolností perfektní. Některé hvězdy ale rády chodí i bez make upu a nestydí se své přirozené fotky dávat… celý článek »

Publikování nebo šíření obsahu Magazínu Šíp a jeho online verze je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s. zakázáno.