Šokující zpráva: Marta Kubišová se PŘEDÁVKOVALA! Jak to s ní nyní vypadá?

Sdílej článek:

Tak tohle nikdo nečekal! Legendární zpěvačku Martu Kubišovou (71) postihly zdravotní komplikace, které si ale způsobila sama.

Nedoléčená viróza se může táhnout několik týdnů. Přesně do této situace se dostala i Kubišová. Nachladila se, ale kvůli nabitému programu neměla čas se pořádně doléčit. Vleklé zdravotní problémy se nakonec rozhodla řešit rázně, ale bez konzultace s lékařem, což byla chyba.

Začala ve velkém jíst tablety s vitamiem C a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Byly ale zcela opačného rázu, než zpěvačka očekávala. Místo aby se její stav zlepšil, objevily se další komplikace. Na kůži jí naskákaly červené skvrny. Až poté konečně zašla k lékaři, který měl prosté vysvětlení. Kubišová se de facto předávkovala vitaminem C. Kromě tablet totiž ještě ve velkém konzumovala mandarinky a dopřávala si i citronovou šťávu.

Doktor jí nařídil, aby s domácí léčbou ihned skončila a na vyrážku jí napsal mast. Zároveň jí patrně doporučil, aby se s přihlédnutím ke svému věku začala více šetřit.

Sdílej článek:
Autor: Redakce

Doporučené články