Strach a pláč skrývali za dveřmi domova! Které hvězdy TAJILY smutek?

Některé celebrity se o svých problémech baví nerady.

Některé celebrity se o svých problémech baví nerady. Autor: Profimedia.cz

23.1.2016

Všichni tři se řadí mezi herce, kteří zazářili v seriálech. Markéta Plánková (37) a Veronika Arichteva (29) v Ordinaci v růžové zahradě, Tomáš Töpfer (65) v nesmazatelné seriálové roli vrchního velitele Arazima v Četnických humoreskách. Společně se setkali při natáčení seriálu První republika. Tyto herce však nespojuje nejen společná práce, ale i slzy a bolest, kterou si museli vytrpět, když milovali tajně, přišli o děti, nebo byli nuceni své děti vychovávat bez partnera.

Markéta Plánková – První dceru vychovávala sama!

Markéta Plánková
Již řadu let ji mohli diváci téměř každý den vídat na televizních obrazovkách. Během své seriálové stálice v doktorském prostředí ji vyrostla dcera Agáta ve školačku, narodila se druhá dcera Julie, stačila se vdát a postavit moderní nízkoenergetický dům. Jako jí její skutečná životní role přinesla své plody ve výpravném seriálu První republika, který aktuálně vysílá stanice Film+, se 37letá Plánková mění v bohatou dámu, která děti i vysněný dům sice má, ale historii její rodiny protíná nejeden životní malér. Díky této herecké roli se jí splnil sen. Miluje atmosféru tehdejší doby, vkusné garderoby a pánskou galantnost. Její dosud prožitý život by vydal na samostatný seriálový scénář. Markéta Plánková je absolventkou pražského DAMU, kde vystudovala Katedru alternativního a loutkového divadla. Během svých studií si i okusila roli učitelky na konzervatoři. Brzy po svých studiích se uchytila v divadelním souboru Studia Ypsylon, kde účinkuje dodnes.

Diváci ji především mohou znát ze seriálu Zdivočelá země, který byl prvotinou ve výčtu jejích seriálových rolí. Do srdcí fanoušků se nesmazatelně vepsala díky roli v nekonečném seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde se objevovala po boku svého seriálového partnera Petra Rychlého. Markéta Plánková je velmi hudebně talentovaná. Hraje na zobcovou flétnu, akordeon a klavír. Své hudební nadání dává všanc veřejnosti v hudební kapele, která vystupuje pod názvem Botafogo. Je provdaná za bývalého reportéra Daniela Častvaje, s kterým má mladší dceru Julii. Jak to tak ale v životě bývá, nic není jen zalité sluncem. Své o tom ví i Markéta. Otcem první hereččiny dcery Agátky je herec Roman Štolpa, který se však k rodině nikdy nehlásil, Markéta se tak musela o sebe a dceru postarat.

Tomáš Töpfer – Neviděl několik let své děti!

Tomáš Töpfer
Tomáš Töpfer je muž mnoha profesí. Tento režisér, podnikatel, scenárista, politik, divadelní pedagog a v neposlední řadě ředitel divadla Na Vinohradech se narodil před 65 lety v Praze. Jeho rodina jej od počátků podporovala v myšlence studia herectví. Jakoby přední roli domácího šaška, který celé dětství neustále blbnul a přehrával, chtěl vtisknout do prken, jež znamenají svět. Proto bylo pro jeho maminku dočasným zklamáním, když Karel Höger o něm před přijímacím řízením na brněnskou konzervatoř prohlásil, že kvůli své kolíbavé chůzi se hercem nikdy nestane. Život principála vinohradského divadla se po ukončení konzervatoře v Brně přesouvá do Prahy, kde zahájil studium DAMU. Asi nikdo netušil, že Tomáš Töpfer jako malý kluk pravidelně navštěvující divadlo Na Vinohradech stane o pár desítek let v jeho čele.

Už na základní škole založil komické divadlo pod příznačným názvem Parodie. Hořký příběh života se mu vryl pod kůži, když mu v roce 1987 odešla žena s jeho dvěma malými dcerami Terezou a Martou do Ameriky. I přes veškeré úsilí je dostat zpět do Československa byly snahy ze strany jeho tehdejší manželky minimální. Töpfer tak své děti pak dlouhá léta neviděl. Herec se poté podruhé oženil a má dceru Lucii. V roce 1995 společně s Eliškou Balzerovou zakládá Nadaci Fidlovačka, která bojuje za obnovu zchátralé budovy divadla v Praze- Nuslích. Tomáš Töpfer se na dalších 12 let stává nejen ředitelem obnoveného divadla, ale podílí se i na režijních a hereckých rolích. Nejen za ně v průběhu jeho života dostal nejedno divadelní ocenění mj. nejdůležitější české divadelní ceny jako je cena Alfréda Radoka či Thálie. Největší popularitu mu přinesly role v seriálu Život na zámku a v oblíbených Četnických humoreskách. Od roku 2014 figuruje v seriálu První republika, který nyní běží na televizní stanici Film+.

Tomáš Töpfer se angažoval i v politice – stal se bezpartijním senátorem za ODS ve volebním obvodu Prahy 4.

Veronika Arichteva – Dva roky musela tajit vztah!
Veronika Arichteva
Veronika Arichteva, herečka a televizní reportérka se narodila téměř před 30 lety v Praze. K herectví tíhla už jako malá holka díky svému otci, producentovi Pavlu Novému, který ji zajistil první hereckou roli už ve čtyřech letech ve filmu Čarodějky z předměstí. V roce 2009 dokončila hudebně-dramatické oddělení Pražské konzervatoře a získala tak titul DiS. Asi nejvýraznější role, která odstartovala její hereckou kariéru, byla Silva Petrová v Seriálu Ordinace v růžové zahradě. Od roku 2014 hrála Magdalénu Škvorovou v seriálu První republika, kterou režíroval její současný manžel. Krátkou dobu se její milostný život potkal se známým folkovým zpěvákem, držitelem Českého slavíka Tomášem Klusem či Michalem Kavalčíkem známým jako Ruda z Ostravy.

Mimo známých partnerů prožila téměř dvouletý vztah s ženatým mužem. Jeho totožnost však nikdy nezveřejnila, aby dotyčnému muži nepřidělala problémy. Jednu dobu tíhla i k plastickým úpravám svého obličeje. Přiznala, že si nechala poupravit rty botulotoxinovou injekcí. Zákrok byl pro ni však natolik bolestivý, že ho již nechce nikdy opakovat. Vdala se za seriálového režiséra Bisera A. Arichteva, jenž je původem Bulhar. Jejich láska vzplála během natáčení seriálu Vyprávěj. Jak sama říká, pohledy během natáčení byly delší a hezčí. Sice prý trvalo několik měsíců, než se dali dohromady, ale v tu chvíli, když spolu začali chodit, bylo jim okamžitě jasné, že spolu chtějí zůstat na celý život. Do třech týdnů se zasnoubili a do půl roku byla svatba.

Autor: Karel Pešta

Další články z rubriky »

Ilona Csáková

Mrazivé přiznání Ilony Csákové: Černé MYŠLENKY zahnal pan božský

Zpěvačka Ilona Csáková (45) byla ještě před pár lety na vrcholu hudební kariéry, její hity hrála rádia a v hudebních žebříčcích pravidelně okupovala přední pozice. Pak jí ale do života vstoupil vysněný muž, odstěhovala se do Brna… celý článek »

Další, které se opalovačka nahoře bez nevyplatila...

Něco pro milovníky MALÉHO POPRSÍ: Slavná modelka přistižena nahá na jachtě!

Odhalená ňadra hýbou světem! Většinou ta velká, kulatá a silikonová… Ale nic není stoprocentní a mnoho mužů si oblíbilo heslo: Co je malý, to je… celý článek »

Alice Bendová

Alice Bendová ukázala dceru Aličku: Roste z ní stejná KRÁSKA, jako je maminka!

Alice Bendová (42) snad nestárne. Se svou dcerou si udělala krásný holčičí den a jak je vidět na fotkách, malá Alice roste pomalu ale jistě do stejné krasavice, jakou je její maminka.  celý článek »

Kateřina Kornová

Proměna Kateřiny Kornové: Bývalá sexbomba žije jako JEPTIŠKA!

Kateřina Kornová (49) má za sebou dva rozvody, a pokud by si někdo myslel, že v její posteli určitě nikdy nechybí muž, ten by se pletl. Herečka sice… celý článek »

Jiří Bartoška

Jiří Bartoška otevřel svou 13. komnatu a přiznal, co mu vzala RAKOVINA!

Herecký bard Jiří Bartoška (69) má za sebou léčbu zákeřné rakoviny. Snažil se o svém boji s nemocí nemluvit, teď ovšem přiznal, co mu léčba, kdy podstoupil chemoterapii, vzala. celý článek »

Monika Absolonová s partnerem Tomášem Hornou.

VELKÁ NOVINA v životě Moniky Absolonové! Jaké překvapení chystá?

Je tomu už devět měsíců, kdy se Monice Absolonové (38) narodil syn Tadeáš, kterého vychovává s partnerem Tomášem Hornou (35). Čas plyne jako voda a… celý článek »

Jaroslav Čejka

SMUTNÝ mim Jaroslav Čejka: Dožívá v neradostných podmínkách!

Jaroslav Čejka (80) se do paměti diváků zapsal hlavně mimickými vystoupeními. Teď už si ovšem slávy neužívá a žije osaměle v domově důchodců. celý článek »

Egor Tarabasov a Lindsay Lohanová

Další skandál Lindsay Lohanové: RVAČKA na pláži plné lidí!

Její divoká povaha se opět ukázala v plné síle. A může za to rozchod s miliardářským exsnoubencem Egorem Tarabasovem (23). Právě se svým dnes již expartnerem se Lindsay Lohanová (30) (ne)slavně poprala přímo na veřejné pláži! celý článek »

Publikování nebo šíření obsahu Magazínu Šíp a jeho online verze je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s. zakázáno.