STRACH O DÍTĚ! Syna Petra Rychlého nahání NEBEZPEČNÝ PSYCHOPAT!

Má se Petr Rychlý bát o život svého syna?
Matěj Rychlý je tátovi Petru Rychlému hodně podobný.
Petr Rychlý
Petr Rychlý v doktorském
Sdílej článek:

Když se ze syna Matěje (24) stal reportér, tak byl táta Petr Rychlý (51) na něj neskonale pyšný. Jenže netušil, že jednou jemu potomkovi půjde o život. Zapletl se totiž s jedním hodně narušeným člověkem, o kterém točí reportáže kvůli týrání koní. Dokonce už byl i ohrožen přímo na svém bytí, protože dcera toho "chovatele" do něj najížděla autem a vyhrožovala fyzickou likvidací!

Nenechte si také ujít:

Herečka Bára Poláková je NA DNĚ: Neví, jak zvládne DRUHÉ MIMINKO!

Bývalá holka Vojty Dyka je konečně šťastná: Dostala, co jí zpěvák léta ODPÍRAL!

Syn známého herce se vážně ničeho nebojí. Jde do všeho po hlavě, ale teď dost tvrdě narazil. Může být rád, že z poslední reportáže z Jankova, kde opět natáčel u týraných koní, vyvázl bez zranění. Dcera chovatele totiž chtěla autem porazit kameramana i samotného Matěje!

Naštěstí oba včas uhnuli, ale bylo to jen o fous. Bylo na nich vidět, že je záležitost vystrašila, útočníce na ně ještě dokonce pořvávala, že "to není konec". A to je dost možné… Ona totiž prý celá rodina "chovatelů" nemá být podle místních obyvatel normální. Každému vyhrožují, že na něj podají trestní oznámení, nebo že se může i něco stát.

Tento podivný pár s ještě podivnější dcerunkou už dříve ohrožoval lidi a prý se nebojí ničeho. Pán má být prý dost narušený a pro lidi může být údajně i nebezpečný. Sám by o tom mohl vyprávět bývalý hráč Slavie Jan Blažek, kterého měsíc ohrožoval, vybržďoval ho autem, blokoval, pronásledoval. A to jen proto, že si myslel, že mu spí s milenkou. Ale neměl na to důkazy.

Dokonce ho i celý tým jednou ohrožoval se zbraní v ruce v hotelu ve Špindlerově Mlýně, kde byli na soustředění. Trenér Karel Jarolím to oznámil vedení, že tam nějaký divný muž chodí s puškou v ruce a na někoho číhá. Tak ho nechali vyvést, ale od hotelu se stejně nehnul. Čekal, kdo tam za Blažkem přijede.

A tento muž se dostal i do života Matěje Rychlého. Sice ho sám ještě neohrožoval, ale co není, může být. Začala to jeho dcerunka, tak proč by se ještě nechtěl přidat otec, aby si někde na syna Petra Rychlého počíhali.

Rychlý chce nepříjemnou událost řešit podáním trestního oznámení. Je ale otázkou, jestli to bude stačit. Radši by si snad měl najmout nějakou ochranku, protože neví, co se mu může stát. Sice má pro strach uděláno, ale pro své klidné spaní své i svého táty by měl mít někoho po ruce, kdo by  mu v případě nouze mohl pomoct. Tady už opravdu přestává legrace…

Sdílej článek:
Autor: Redakce

Doporučené články