Takhle se opaluje dáma?! Legendární modelka ROZTÁHLA NOHY a ukázala…

Victoria Silvstedtová si v lednu vybrala plážovou dovolenou.
Slavná modelka okouzlila karibský ostrov Svatý Bartoloměj.
Sexy hvězda ze Švédska zářila v bílých bikinách.
Na lehátku pak ukázala trochu víc ze svého sexy těla!
Sdílej článek:

Kolik slavných žen už doplatilo na svojí nepozornost během plážové dovolené? Cosi ze svého intimního světa tentokrát odhalila slavná modelka…

Mohlo by vás také zajímat:

Tyhle čtyřky ukázala v Playboyi! I PO ČTYŘICÍTCE je jejich majitelka bohyně

Svatý Bartoloměj je kouzelný karibský ostrůvek, který díky své finanční nedostupnosti patří prakticky výhradně celebritám. Proto se sem rádi stahují i paparazzi fotografové a minulý týden se dočkaly dalšího „úlovku".

Chvíle pohody a absolutního relaxu si na St. Barths přijela užít švédská sexbomba a jedna z nejslavnějších modelek minulého století Victoria Silvstedtová (42). V bílých bikinách byla jako vždy okouzlující a nejen to!

Bývalá modelka, která se neváhala svléknout pro Playboy, úspěšně bojuje se stárnutím a její tělo ani po čtyřicítce nevykazuje známky chřadnutí… Postavu má skutečně záviděníhodnou.

Silikonové čtyřky tentokrát sice nechala bezpečně sešněrované v podprsence, zato při polehávání na lehátku potěšila zástupce skupiny tzv. „dolňáků"!

Nejprve se naklonila a vyšpulila své sexy půlky. Pak ale roztáhla nohy a nechala nahlédnout do svého rozkroku! Co všechno bylo vidět? Odpověď najdete jako vždy v naší fotogalerii!

Sdílej článek:
Autor: Marek Brož

Doporučené články