To je GÓL! Borhyová a Hrdlička vědí, co bude jejich POTOMEK...

Lucie omylem odhalila prádlo.
Lucie Borhyová a Michal Hrdlička
Lucie v černých šatech
Lucie Borhyová, její maminka, Štefan Margita a Michal Hrdlička
Sdílej článek:

Nejpůvabnější moderátorský pár českého Lucie Borhyová (35) a Michal Hrdlička (25) mají jasno! Už brzy Lucie přivede na svět jejich prvního společného potomka a už teď vědí, co v budoucnu bude dělat. Tedy pokud…  

Lucie je skvělou matkou, o tom není žádný pochyb. Její výchova syna Lucase (5) ukázala, že i přes pracovní vytížení se umí o svého syna perfektně postarat. Teď do rodiny přibude druhý potomek a i když oba partneři tají pohlaví miminka, mají jasno o jeho budoucnosti.

Sporťák Michal je celý život spjatý se sportem. Nejenže je komentátorem fotbalu, ale je i vášnivým hráčem. "Pohlaví miminka už víme, ale nebudeme ho říkat. Ale když to bude kluk, budu rád, když bude mít v srdci fotbal. Pochopitelně pokud bude chtít být třeba herec, nebudu nejšťastnější, ale jako otec ho rozhodně podpořím," příblížil "Hrdla".

Dá se tak spekulovat, že by jejich potomek mohl být kluk, ale právě fakt, že oba zatím tají, jestli Lucasovi přibude bráška nebo sestřička, má své kouzlo. Nejdůležitější přeci je, aby miminko bylo hlavně zdravé! (rš)

Sdílej článek:
Autor: Redakce

Doporučené články