TO JE SÍLA! Partyšová po rozchodu: Užívala si s prsatými kráskami!

Sdílej článek:

Gábina Partyšová to na večírku umí pořádně rozjet! A vůbec jí nevadí nechat se objímat polonahými kráskami. Naopak. Jejich společnosti si velmi užívala!

 Moderátorka Top Star magazínu je v rozvodovém řízení, ale to jí na síle a kráse rozhodně neubírá. Ba právě naopak. Gábina kvete do krásy a život si užívá plnými doušky.

Výjimkou nebyl ani večírek televize Prima, kde se představoval nový soutěžní pořad Máme rádi Česko, ve kterém proti sobě budou stát týmy složené z celebrit. A právě v jeho prvním dílu, který půjde už v neděli večer, moderátorka účinkuje.

„Musím říct, že to pro mě byla velká výzva, protože je to o znalostech, a to je pro každého člověka velká neznámá. Ale říkala jsem si, že snad úplně hloupá nejsem. Tak jsem do toho šla, velmi jsem si to užila a přesvědčila jsem se o tom, že znalosti mám. Bodovala jsem v muzice a v zeměpisu a pro svůj tým jsem získala hodně bodů,“ řekla Šípu Gábina, která prý nad účastí neváhala ani chvíli.

„Neváhala jsem, protože Prima je moje domovská televizní stanice, takže jsem měla pocit, že ani váhat nemůžu.“

Na večírku pak obdivovala polonahé hostesky, „oblečené“ jen do namalované vlajky. A během focení si s nimi dokonce poměřovala poprsí.

Přidejte si nás na Facebooku a buďte s námi stále on-line: Facebook/sipplus

 

 

 

Sdílej článek:
Autor: Kristýna Beranová

Doporučené články