Tyto BRADAVKY svedly dva režiséry a uhranuly Gotta! Poznáte, komu patří?

A na všechny strany se smála.
Olga Menzelová byla přitažlivá ze všech stran.
Olga ví, jak se postavit.
Karel Gott, ramenem se tisknoucí...
Sdílej článek:

Svůdný dekolt, to je pro ženu mocná zbraň. Otevře nejen mnoho dveří, ale i mnoho srdcí. Ví o tom i krasavice v bílých průsvitných šatech, která na nedávné společenské akci svými přednostmi doslova spoutala pohled Karla Gotta.

Podniká a pracuje jako produkční, ale stíhá se i starat o svou malou dcerku Annu Karolínu. Tahle svůdná blondýnka žije po boku oscarového režiséra Jiřího Menzela. Ten ale přitom není otcem její dcery, tím se totiž stal další režisér Jaroslav Brabec. Správně! Nejde o nikoho jiného, než o Olgu Menzelovou (35), jež po své avantýře s Brabcem už zase tráví spousty času se svým manželem.

Na poslední společenské akci, kde se mezi režiséry vyhlášená krasavice objevila, se Menzelová ukázala v překvapivě vyzývavých šatech, ve kterých jí prosvítaly bradavky a které jako magnet přitahovaly pohledy všech mužů okolo. Výjimkou nebyl ani legendární Zlatý slavík Karel Gott, jenž chvílemi mohl na Menzelové doslova oči nechat. A kromě jeho manželky Ivany Gottové by se mu asi divil málokdo. Ostatně, posuďte sami v naší galerii.

Sdílej článek:
Autor: Jan Novák

Doporučené články